به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب : ۴۷۰۶۵۲

ادعای ستاره بارسا: خوشحال باشید، خوب بازی می‌کنید

ادعای ستاره بارسا: خوشحال باشید، خوب بازی می‌کنید
گروه ورزشی: بارسلونا شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و پنجم لالیگا در ورزشگاه خانگی‌اش روبه‌روی رئال سوسیداد به میدان رفت و موفق شد با دو گل در این دیدار به پیروزی برسد و سه امتیاز مهم را برای کسب عنوان نایب قهرمانی به دست آورد.
گوندوگان یکی از بازیکنان خوب و موثر تیمش در این بازی بود و موفق شد پاس گل اول را برای لامین یامال ارسال کند و تا دقایق پایانی در میدان حضور داشت و در نهایت در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده زمین بازی را ترک کرد و پس از پایان این دیدار از شرایط تیمش راضی به نظر می‌رسید.
او در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره این دیدار اظهار داشت: «وقتی در پستی هجومی حضور دارید، آمارها همیشه خیلی مهم هستند. با این حال، باید بگویم که آمار برای من هیچوقت مهم نبوده است. این پیروزی برای ما بسیار مهم بود چون برابر حریفی دشوار به دست آمد. پس از این که کنترل شرایط کمی از دست ما خارج شده بود، حالا احساس خوبی داریم.
وقتی از بازی کردن لذت می‌برید، همیشه خوب بازی می‌کنید. با لبخند به میدان می‌روید. همه این اتفاقات طبیعی است. ما باید در هر بازی دروازه را بسته نگه داریم و کلین‌شیت کنیم چون مدافعان خیلی خوب و دروازه‌بان بزرگی داریم.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها