به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۱۶
کد مطلب : ۴۷۰۷۸۰

آنچلوتی: بهترین فصل مربیگری‌ام را سپری می‌کنم

آنچلوتی: بهترین فصل مربیگری‌ام را سپری می‌کنم
گروه ورزشی: رئال مادرید در بازی خانگی هفته سی و ششم لالیگا به مصاف آلاوس رفت و با نتیجه 5-0 برنده شد.
این دیدار اولین بازی شاگردان کارلو آنچلوتی پس از مسجل شدن قهرمانی در لالیگا به میزبانی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود.
کارلو آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی ابتدا در مورد عملکرد تیبو کورتوا گفت: "کورتوا بسیار خوب پیشرفت کرده و میلیتائو هم همینطور. ما پویایی خوبی داریم. همچنین مهم است که استراحت کنیم و برای دو بازی پایانی تا انتهای فصل آماده شویم."
وضعیت تونی کروس؟
باشگاه عجله ندارد، تونی عجله ندارد، ما اکنون یک هدف داریم و فقط به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا فکر می‌کنیم.
آردا گولر؟
ما به آردا گولر خیلی علاقه داریم. او جوان‌ترین بازیکن تیم است و استعداد گلزنی خوبی دارد. گویا توپ او را دوست دارد. از حضور او در تیم بسیار خوشحالیم.
جود بلینگام؟
بلینگام موقعیتی را که در آن قرار دارد، دوست دارد. جود دوست ندارد در بالاترین سطح بازی کند، او می‌خواهد در حملات نقش داشته باشد. او برای مدت طولانی در آنجا بوده و از نظر دفاعی کمک زیادی به او می‌کند. او زمانی که باید دفاع کنیم برای ما خوب کار می‌کند.
آندری لونین یا کورتوا؟
لونین یکی از بازی‌های باقی‌مانده لیگ را برگزار می‌کند و تیبو یک بازی دیگر را انجام خواهد داد.
کروس مدعی بردن توپ طلا؟
هر اتفاقی ممکن است بیفتد، تورنمنت‌های بسیار مهمی در تابستان وجود دارد. آلمان همراه کروس قادر به قهرمانی در یورو خواهد بود. فکر می‌کنم آن‌ها می‌توانند برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کنند.
رکورد کلین شیت در لالیگا؟
این یک واقعیت بسیار مهم و پاداشی برای کار دفاعی تیم است. ما فقط یک شکست در لیگ داشته‌ایم و فکر می‌کنم بخش بزرگی از موفقیت قابل مشاهده است.
احساسات شما به عنوان مربی؟
این بهترین فصل من به عنوان یک مربی است. ما بسیار خوشحالیم، اما هنوز مهمترین بازی را انجام نداده‌ایم. برنامه ریزی برای فینال در حال حاضر انجام شده است. هفته آینده تیم را از نظر بدنی آماده می‌کنیم و هفته بعد در سطح تاکتیکی آماده می‌شویم اما اکنون باید استراحت کنیم.
وینیسیوس جونیور؟
وینیسیوس در یک لحظه دیدنی در دوران حرفه‌ای خود قرار دارد. او یک قهرمانی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا را بسیار به خود نزدیک می‌بیند. واقعاً او خیلی خوب کار می‌کند. من فکر می‌کنم امکان ندارد که بهتر از این کار کند.
آینده مودریچ و کروس؟
این‌ها مسائل جانبی هستند. باشگاه درمورد این مسائل بعد از فینال چمپیونزلیگ تصمیم خواهد گرفت.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها