به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۴۷۰۷۸۲
تغییر مسیر ستاره کشتی آمریکا در یک شب

دیوید تیلور قید مبارزه در قفس را هم زد!

دیوید تیلور قید مبارزه در قفس را هم زد!
گروه ورزشی: دیوید تيلور که در تلاش برای کسب دومین مدال طلای المپیک بود، بعد از شکست در انتخابی کشتی آمریکا کفش‌هایش را در وسط تشک رها نکرد، اما دوران حرفه‌ای او به پایان رسیده است.
روز جمعه، قهرمان كشتى آزاد جهان و قهرمان المپیک 2020 رسما به عنوان سرمربی جدید تیم کشتی ایالت اوکلاهاما معرفی و جانشین  جان اسمیت، دارنده دو مدال طلای المپیک، که در 33 سال گذشته در ایالت اوکلاهاما مربیگری کرده بود، شد.
تیلور تنها چند هفته پس از اینکه در انتخابى كشتى آزاد ایالات متحده در المپیک 2024 پاریس به دلیل شکست‌های پیاپی مقابل آرون بروکس، روياى بزرگ خود را از دست داد، این کار را پذیرفت. در حالی که تیلور قبلاً گفته بود بعد از پایان کشتی به آینده‌ای بالقوه در MMA فکر می‌كند، اما او در نهایت تصمیم گرفت به عنوان مربی تمام وقت در یکی از کالج‌های برتر این ورزش قدم بگذارد.
تیلور در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود گفت: «می دانستم سال 2024 برای من به عنوان یک رقیب خواهد بود. من فکر می‌کنم بعد از سال 2021، واقعا سخت بود كه ادامه دهم. هر تصمیمی که در زندگی‌ام گرفتم به خاطر اين بود که قهرمان المپیک شوم. فكر مى كردم من می توانم دومین مدال طلاى المپيكم را کسب کنم، اما فکر می‌کنم آتش درونی‌ام برای انجام آن کمی کمرنگ شد. هر کاری که می‌خواستم در حرفه‌ام انجام دادم و الان راحت با بازنشستگى كنار آمدم.»
حتی قبل از آخرین انتخابى المپیک، تیلور زمانی که با سرمربی مارک مونتویا در سالن بدنسازی Factory X در کلرادو کار می‌کرد، شروع به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد MMA کرده بود. علی‌رغم علاقه احتمالی به مبارزه، تیلور نمی‌توانست فرصت را برای تصدی تيمى مانند ایالت اوکلاهاما از دست بدهد، زیرا اسمیت پنج قهرمانی تیمی و 33 قهرمان ملی انفرادی را با اين تيم به دست آورده است. 
تیلور گفت: «تازه متوجه شدم که با پایان کارم، می‌خواهم در نسل بعدی بچه‌ها حضور داشته باشم. معتقدم این راهی است که می‌توانم آن را انجام دهم. سفر من به عنوان یک رقیب تمام شده است، اما سفر من به عنوان یک مربی اکنون تازه شروع شده است.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها