به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۴۷۰۷۸۹
رافائل لیائو:

تلاش کردم این ستاره بارسا را به میلان بیاورم

تلاش کردم این ستاره بارسا را به میلان بیاورم
گروه ورزشی: بهترین بازیکن سری A در فصل ۲۲-۲۰۲۱ در مصاحبه‌ای با فابریتزیو رومانو، خبرنگار معروف حوزه نقل و انتقالات، که امروز منتشر شده است، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده که قابل توجه‌ترین آن تلاش‌هایش برای متقاعد کردن کانسلو برای پیوستن به میلان بوده است.
لیائو قبلاً از طریق رسانه‌های اجتماعی چندین تلاش برای متقاعد کردن سایر بازیکنان برای پیوستن به باشگاهش انجام داده است و برای این کار اغلب از ایکس (توییتر سابق) و ارسال پیام «به میلان بیا» استفاده کرده است.
او در طول مصاحبه جدید خود اعتراف کرد که قبل از انتقال قرضی کانسلو به بارسلونا با او درباره پیوستن به میلان صحبت کرده و از او خواسته به جای بارسلونا، این تیم ایتالیایی را انتخاب کند.
او گفت: «من در تیم ملی با او صحبت کردم. او برای اینتر بازی کرده و شهر را می‌شناسد. برای همین به من گفت «راستش، من واقعا میلان را دوست دارم، میلان باشگاه بزرگی است، زمانی که در ورزشگاه مقابل آنها بازی می‌کردم، شور و اشتیاق هواداران را احساس می‌کردم، وقتی بچه بودم، باشگاه را خیلی دوست داشتم.» بعد از این حرفش من به او گفت حتما به میلان بیا.»
او به من گفت که رخ دادن این انتقال بسیار سخت است چون میلان مذاکرات جدی‌ای برای جذبش انجام نداده بود و در سمت دیگر بارسلونا از قبل به شکل جدی علاقه‌اش را اعلام کرده بود.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها