به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۴۷۰۷۹۹
رئال دور و دورتر می‌شود

هر بار به رئال می‌خوریم، قتل عام می‌شویم

هر بار به رئال می‌خوریم، قتل عام می‌شویم
گروه ورزشی: رئال دیشب 5 گل به آلاوس زد و توانست یک برد دیگر به دست بیاورد و 93 امتیازی شود. قهرمان لالیگا دو بازی دیگر در پیش دارد که بیشتر جنبه تدارکاتی برای فینال لیگ قهرمانان را خواهند داشت.
مربی آلاوس که در نشست خبری قبل از بازی گفته بود رئال در حال ساختن تیمی است که برای سال ها در لالیگا سلطه خواهد داشت، بعد از شکست 5-0 گفت: «ما خوب نبودیم، اما اشکالی ندارد. بیایید برای رئال در فینال لیگ قهرمانان بهترین ها را آرزو کنیم. اگر اینجا کامل نباشید، هیچ شانسی برای پیروزی ندارید. رئال مادرید برتر بود و تمام. تفاوت بودجه زیادی وجود دارد و ما نتوانستیم رقابت کنیم زیرا در اینجا برای امتیاز گرفتن باید بهترین شب خودتان را داشته باشید. رئال بهترین تیم لیگ است. ما در بازی رفت با آنها رقابت کردیم زیرا کامل بودیم ولی در اینجا حتی شانس رقابت هم نداشتیم.»
پلازا ادامه داد: «قبل از بازی گفتم و الان هم می گویم. این رئال می تواند سال های متوالی قهرمان لالیگا شود. همیشه در مقاطعی چنین تیم هایی داشته ایم و رئال این حس را منتقل می کند که برای یک دوره طولانی بی رقیب خواهد بود. آنها با تیم دومشان در زمین سوسیداد بردند و سپس در زمین گرانادا 4 گل زدند. امشب 5 گل خوردیم ولی شاید می توانستیم یکی دو گل بزنیم. در مجموع هر بار به رئال در برنابئو برخورد می کنیم، قتل عام می شویم. باید قبول کرد که فاصله رئال با همه رقبایش روز به روز بیشتر می شود.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها