به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۷۰۸۰۸
چقدر دلتنگ خواهیم شد

توپ طلا نه، نوبل را برای کروس اختراع کنید

توپ طلا نه، نوبل را برای کروس اختراع کنید
گروه ورزشی: دیشب و بعد از پیروزی 5-0 رئال برابر آلاوس که با یک نمایش فوق العاده دیگر از تونی کروس همراه بود، از کارلو آنچلوتی در مورد شانس بردن توپ طلای او پرسیدند.
پاسخ سرمربی ایتالیایی جالب بود: «هر اتفاقی ممکن است بیفتد، تورنمنت‌های بسیار مهمی در تابستان وجود دارد. آلمان همراه کروس قادر به قهرمانی در یورو خواهد بود. فکر می‌کنم آن‌ها می‌توانند برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کنند. اگر ما قهرمان لیگ قهرمانان شویم و آلمان نیز یورو را ببرد، کسی چه می‌داند؟»
به آمار او نگاه کنید:
یک پاس گل
123 لمس توپ
۱۱۱ پاس کامل
97 درصد دقت پاس
10 پاس بلند کامل
دو توپ‌گیری
با این حال همه می‌دانیم که دشوار است تونی کروس در رقابت با وینیسیوس و جود بلینگام برنده توپ طلا شود. پس از آنجایی که هرگز توپ طلا را به او نخواهند داد، باید جایزه نوبل فوتبال را اختراع کنیم و به تونی کروس بدهیم.
هافبک آلمانی استاد ورزش خود، فوتبال، است. او بیش از اندازه کافی نمی‌دود، زیرا نیازی به این کار ندارد. چون از فکرش استفاده می‌کند. 
زمانی دکارت گفت: «فکر می‌کنم، پس هستم.» کروس هم می‌تواند بگوید: «فکر می‌کنم، پس فوتبال بازی می‌کنم.»
این شاید آخرین فصل فوتبالی کروس باشد. و او هنوز آینده خود را روشن نکرده است. رئال مادرید و هم‌تیمی‌های او برای ماندن کروس حداقل برای یک فصل دیگر اصرار دارند، اما این بازیکن آلمانی سکوت اختیار کرده و به شایعات بازنشستگی‌اش دامن می‌زند. 
ستاره آلمانی این فضیلت قوی و بزرگ را دارد که هر هم‌تیمی خود را به بازیکنی بهتر و بازیکن مقابلش را به بازیکنی ضعیف‌تر تبدیل کند. این جوهره کروس است که بدون نیاز به گلزنی، دریبل، یا بازی‌های عظیم، می‌تواند فوتبال را معنا کند. او به واقع در دنیایی متفاوت سیر می‌کند.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها