به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ساعت ۲۱:۴۰
کد مطلب : ۴۷۰۸۸۴

حادثه ای باورنکردنی در الجزایر

حادثه ای باورنکردنی در الجزایر
گروه جامعه: مقامات الجزایر اعلام کردند یک شهروند این کشور که برای ۲۶ سال مفقود شده بود، در خانه همسایه خود در روستایی در مرکز این کشور پیدا شده است.
دفتر دادستانی استان جلفای الجزایر گفته است این حادثه باورنکردنی در در روستای قدید در ۳۰۰ کیلومتری پایتخت رخ داده است.
این مرد ۴۵ ساله که تنها با نام «عمر ب» شناخته شده است، در ۱۹ سالگی و در جریان جنگ داخلی الجزایر در سال ۱۹۹۸ ناپدید شد و خانواده او تصور می‌کردند که او ربوده یا کشته شده است.
این در حالی بود که این مرد به گفته رسانه‌های محلی در تمام این سال‌ها در آغل خانه همسایه‌اش نگهداری می‌شده است.
بستگان این فرد ادعا کرده‌اند که مرد محبوس در طول زمان اسارت می‌توانسته اعضای خانواده‌اش را از دریچه‌ای در محوطه ببیند و صدای آن‌ها را بشنود، اما از آنجا که رباینده‌اش او را «طلسم» کرده بود نمی‌توانسته فریاد بزند یا فرار کند.
توجه مقامات زمانی به فرد رباینده جلب شد که برادر وی ظاهرا به دلیل اختلاف بر سر ارث، در شبکه‌های اجتماعی نارضایتی خود را ابراز کرده بود.
فرد مظنون که ۶۱ سال دارد و دربان شهرداری منطقه است چنان در تمام این سال‌ها زندگی می‌کرده که گویی چنین حادثه‌ای در خانه‌اش جریان نداشته است. وی در حال تلاش برای فرار دستگیر شد و پس از مراحل بازجویی محاکمه خواهد شد.
وزارت دادگستری الجزایر با اعلام اینکه تحقیقات همچنان ادامه دارد، گفته است فرد قربانی تحت مراقبت‌های پزشکی و روانی قرار گرفته است.
برچسب ها: الجزایر
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها