به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۴۷۰۹۱۴

ادعای جالب در میامی: مسی اصلا مصدوم نیست

ادعای جالب در میامی: مسی اصلا مصدوم نیست
گروه ورزشی: اینترمیامی نیمه شب گذشته به وقت ایران در چهارچوب رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا در ورزشگاه خانگی اورلاندو سیتی به مصاف این تیم رفت و دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.
بسیاری از رسانه‌های آمریکایی و آرژانتینی در روزهای اخیر از مصدومیت جدی مسی خبر داده بودند و این بازیکن در بازی شب گذشته برابر اورلاندو هم غایب بود و حتی در فهرست تیمش حضور نداشت. این اتفاق به شایعات درباره احتمال مصدومیت جدی او در آستانه برگزاری رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا دامن زد.
اما مارتینو پس از پایان این بازی در پاسخ به سوالی درباره شرایط این ستاره آرژانتینی به خبرنگاران گفت: «لئو کمی احساس ناراحتی داشت، اما هر روز تمرین کرده است و ما آزمایش‌هایی را انجام دادیم که جواب همه آنها بسیار خوب بود و نگرانی و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
با توجه به اینکه سه بازی در هفته داریم و او کمی احساس درد داشت به این نتیجه رسیدیم که بهتر است در این بازی حضور نداشته باشد. برنامه ما این است که در روز شنبه از او استفاده کنیم اما همه چیز روز به روز ارزیابی می‌شود. او روز چهارشنبه تمرین کرد و احساس خوبی داشت اما ما هیچ ریسکی نخواهیم کرد. باید ببینیم که شرایط او در روز پنجشنبه و جمعه چطور است.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها