به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ساعت ۱۷:۱۶
کد مطلب : ۴۷۰۹۳۱
چراغ راهنمایی تقدیم به بورگوس

هدیه تولد عجیب برای عامل توهین به یامال

هدیه تولد عجیب برای عامل توهین به یامال
گروه ورزشی: یک ماه پیش مونو بورگوس، دستیار سابق سیمئونه، که به عنوان کاشناس مووی استار برای تفسیر بازی بارسا-پی‌اس‌جی حاضر شده بود، اظهارنظری عجیب و بی‌موقع در مورد لامین یامال داشت که بازتابی بسیار منفی در اسپانیا داشت. تا حدی که بازیکنان بارسا و نیز پی‌اس‌جی صحبت با خبرنگار مووی استار را بایکوت کردند.
در تمرینات پیش از بازی، شبکه مووی‌استار لامین یامال را در حال روپایی زدن نشان داد. در این هنگام کارشناس شبکه گفت: «به یامال نگاه کنید. لمس توپ‌های دقیق او را ببینید.»
همان لحظه مونو بورگوس، گفت: «اگر یامال امشب خوب کار نکند، باید برود و کنار چراغ راهنمایی کار کند!»
او به این اشاره داشت که اگر یامال در فوتبال موفق نباشد، آنقدری فقیر خواهد بود که مجبور می‌شود به شغل دیگری روی آورد.
این شوخی بورگوس باعث خنده حاضران در استودیو شد اما بارسلونا و پاری سن ژرمن واکنش قاطعانه‌ای داشتند. اشاره او به هزاران مراکشی و مهاجر دیگر در اسپانیاست که با دستفروشی امرار معاش می‌کنند و کار سیاه دارند.
با همین جمله بورگوس از مووی استار اخراج شد. او هر چند که در چند مورد عذرخواهی نیز کرد ولی مورد قبول واقع نشد.
بورگوس در مصاحبه جدید خود گفت که در روز تولدش از شبکه چه هدیه‌ای گرفته است: «همان موقع با همکارانم در برنامه و مدیران شبکه صحبت کردم و به آنها گفتم که پشیمانم و اصلا قصد بدی نداشتم، ولی آنها در واقع می‌خواستند نیمی از تیم را بیرون کنند. آنها اخیرا در روز تولدم به من چراغ راهنمایی هدیه دادند که عالی بود. من اصلاً احساس ناراحتی نکردم چون دوست ندارم نقش قربانی را بازی کنم.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها