به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۴۷۰۹۳۴
پست جود خط میانی است

امباپه بلینگام را به جای اولش برمی‌گرداند

امباپه بلینگام را به جای اولش برمی‌گرداند
گروه ورزشی: جود بلینگام در تابستان 2023 به رئال مادرید پیوست. این انتقالی بود که در آن زمان اعلام شد، اما از یکی دو ماه قبل همه می دانستند که جود راهی رئال خواهد شد. 
او به عنوان یک هافبک جذب شد ولی با تغییر تاکتیک رئال به خاطر جدایی بنزما، در پستی نزدیک‌تر به دروازه به میدان رفت و نتیجه کار روشن است، ثبت 19 گل در لالیگا و در مجموع 23 گل تا اینجای فصل.
اولین بحثی که پیرامون این بازیکن انگلیسی مطرح شد، در مورد پست بازی او بود. کارلو آنچلوتی از ابتدا در این مورد کاملاً واضح بود. پست جود بازی در مرکز میدان است ولی شرایط ایجاب کرد او یک پله جلوتر برود. در طرح لوزی رئال در خط میانی، جود در راس قرار دارد. تغییر پستی که برای بلینگام جواب داد و او برای آقای گلی رقابت دارد اما با ورود امباپه شرایط عوض خواهد شد.
طبق ادعای مارکا، از فصل بعد و با کیلیان امباپه در ترکیب رئال، بلینگام به پست اصلی خود، همان جایی که در تیم ملی انگلیس بازی می کند، بر می گردد. کارلتو همواره گفته است که وظیفه بلینگام گلزنی نیست چون اساسا او یک هافبک است. او از ستاره تیمش به این شکل حفاظت می‌کند تا بعد از چند بازی ناکامی در گلزنی کسی ارزش‌هایش را زیر سوال نبرد. خیال جود می‌تواند راحت باشد چرا که از فصل بعد دیگر کسی از او انتظار گلزنی در هر بازی را نخواهد داشت. این ماموریت به امباپه واگذار می‌شود.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها