به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۶
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ ساعت ۱۹:۰۴
کد مطلب : ۴۷۳۰۲۵

اجتماع برخی حامیان احمدی‌نژاد در مقابل خانه‌اش

عکس امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳ - میدان ۷۲ نارمک تهران
عکس امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳ - میدان ۷۲ نارمک تهران
گروه فیلم: سایت حامیان احمدی‌نژاد نوشت: جمعی از مردم استان گیلان و فارس امروز سه شنبه با حضور در میدان ۷۲ نارمک از احمدی نژاد به عنوان محبوب ترین شخصیت سیاسی ایران و دارای سابقه دو دوره ریاست جمهوری موفق و ماندگار خواستند تا برای نجات کشور از شرایط سخت و پیچیده کنونی در انتخابات پیش رو ثبت نام کند. یکی از این افراد خطاب به رییس جمهور سابق گفت: فقط به عشق شما بیش از هزار کیلومتر مسافت جهرم تا تهران را پیموده ایم زیرا به تجربه دریافته‌ایم که فقط اوست که می‌تواند کشور و ملت را از وضع اسفبار کنونی نجات دهد. احمدی‌نژاد در پاسخ اظهار داشت گفت: در ایران همه باید مرفه، سعادتمند، پیشرفته، آزاد و عزیز باشند. بالاترین افتخار برای من این است که خدمتگزار ملت بزرگ ایران باشم.
همچنین جمعی از مردم استان مرکزی امروز با حضور در میدان 72 نارمک از  احمدی‌نژاد برای ثبت نام و حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آوردند و مصرانه از ایشان خواستند تا به کشور و ملت برای برون رفت از شرایط سخت کنونی کمک کند.
 احمدی نژاد هم خطاب به آنان گفت: من اطمینان دارم که چشم انداز آینده ایران، بسیار پیشرفته، مترقی، آباد، آزاد، متعالی و وضعیت زندگی مردم نیز بسیار مرفه و پر از شادمانی و محبت و دوستی و برادری خواهد بود. به عنوان قطره ای از اقیانوس بیکران و زلال ملت ایران اگر بتوانم کاری انجام دهم، با افتخار در خدمت ملت خواهم بود. برای عبور یک کشور و یک ملت از سختی ها و موانع و اصلاح و بهبود شرایط، باید یک عزم عمومی و همگانی شکل بگیرد. کشور، تعیین سرنوشت و حق به طور مساوی متعلق به تک تک مردم است. برای آنکه هر قدمم کمک به مردم باشد و مشکلی را حل کند و کشور را یک گام به جلو ببرد، باید خیلی با دقت و مطالعه و بررسی همه جانبه تصمیم بگیرم.
* همزمان با جدی شدن گمانه کاندیداتوری محمود احمدی‌نژاد در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری ویدئویی مربوط به چند سال قبل از سخنرانی وی درباره اعضای شورای نگهبان از سوی کانال‌های حامی وی درفضای مجازی دست به دست می‌شود.
....

۱۴۰۳/۰۳/۰۸ ۱۹:۵۰
کاش اجازه راهپیمانی یا تجمع در مقابل خانه اش به متنفران از احمدی نژاد هم داده میشد (439990)
۱۴۰۳/۰۳/۰۸ ۲۲:۴۸
بیاری امام‌زمان وخون شهدابیاموفق میشوی مردمسالار (439992)
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۲:۱۲
چر برای حمایت از کاندیداتوری برادران جلیلی و محسن رضایی خبری درج نمیکنین ؟ (439998)
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها