به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۵:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۴۷۴۳۲۵

وقتی‌برادر دوقلوی قاتل‌اشتباهی دستگیر می‌شود

وقتی‌برادر دوقلوی قاتل‌اشتباهی دستگیر می‌شود
گروه حوادث:پسری جوان به اتهام قتل پسردایی اش دستگیر شد اما بعد معلوم شد برادردوقلوی او مرتکب جنایت شده و گریخته است.به گزارش همشهری آنلاین، ماجرا از این قرار بود که ظهر دوازدهم خرداد ماه به پلیس پایتخت خبر رسید پسری جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. مقتول اهل کشور افغانستان بود و سالها می شد که با خانواده اش در تهران زندگی می کرد.

وی در یکی از خیابان های پایتخت با قاتلش درگیر شده و به قتل رسیده بود. عامل جنایت نیز پس از قتل فرار کرده بود اما تحقیق از شاهدان و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته هویت قاتل را فاش کرد و نشان داد که وی، پسرعمه مقتول بوده است.

آنها با یکدیگر اختلاف مالی ۵ میلیونی داشتند که ماموران در در ادامه، با به دست آوردن محل کار وی که ساختمانی نیمه کاره بود، راهی آنجا شدند و متهم ۱۹ ساله را دستگیر کردند. اما بعد مشخص شد او برادر دوقلوی عامل جنایت است. وی می گفت که اختلاف برادر و پسردایی اش به خاطر ۵ میلیون تومان پول بوده است.

براساس گفته وی، برادرش از پسردایی اش، ۵ میلیون تومان پول طلب داشته است و به خاطر این بدهی، چندین بار با هم درگیر شده بودند تا اینکه روز حادثه برادردو قلوی وی در درگیری، جان پسردایی اش را گرفت و گریخت.تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه قاتل فراری و دستگیری وی از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.
برچسب ها: قتل حوادث
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها