به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۱:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب : ۴۷۴۹۹۹

مشکل بزرگ فلیک، استفاده از این 9 بازیکن ممنوع!

مشکل بزرگ فلیک، استفاده از این 9 بازیکن ممنوع!
گروه ورزشی: بارسلونا باید تا پایان ماه ژوئن حدود ۱۳۰ میلیون یورو پول جمع‌آوری کند، در غیر این صورت با مشکل بزرگی برای ثبت بازیکنان جدید روبرو خواهد شد. در نتیجه، این باشگاه به دنبال سرمایه‌گذاری جدید و همچنین بازسازی قرارداد خود با نایک است.
در حال حاضر، بارسلونا به دلیل نحوه ثبت‌نام اینیگو مارتینز و ویتور روکه در فصل گذشته، قادر به ثبت آن‌ها نیست. همچنین قراردادهای بازیکنان بزرگسال بارسا شامل آلخاندرو بالده، لامینه یامال، پائو کوبارسی و هکتور فورت در لالیگا ثبت نشده است. قراردادهای سرخی روبرتو و مارکوس آلونسو به زودی به پایان می‌رسد و در مورد قرارداد گاوی نیز ابهام وجود دارد.
مشکلات مالی بارسلونا با بازگشت بازیکنان قرضی با دستمزدهای بالا تشدید می‌شود: آنسو فاتی، اریک گارسیا، کلمنت لنگلت و سرجینیو دست. اینکه آیا هیچ یک از این چهار نفر فروخته شوند، مشخص نیست؛ به نظر می‌رسد هیچ یک از این بازیکنان در برنامه‌های سرمربی جدید، هانسی فلیک، جایی ندارند.
اگر بارسلونا نتواند راهی برای جمع‌آوری منابع مالی پیدا کند، با موانع قابل توجهی در جذب بازیکنان جدید روبرو خواهد شد. فروش بازیکنان اصلی از تیم دور از ذهن نیست؛ بازیکنانی مانند رونالد آرائوخو، فرانکی دی‌یونگ و رافینیا همگی ممکن است فروخته شوند.
زمان برای بارسلونا به سرعت در حال گذر است. اگر آن‌ها می‌خواهند راهی برای ورود بازیکنان جدید به نوکمپ پیدا کنند، باید معاملات به سرعت انجام شود.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها