به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ساعت ۱۷:۵۵
کد مطلب : ۴۷۵۰۴۸

بلیت کنسرت خواننده ایرانی در دبی فروش نرفت

بلیت کنسرت خواننده ایرانی در دبی فروش نرفت
گروه فرهنگی:در شرایطی که تنها ۶ روز تا کنسرت محسن یگانه در دوبی باقی مانده، عدم فروش بلیت های این کنسرت باعث شد برگزارکنندگان این برنامه در اقدامی عجیب، با تخفیف های ۲۰ تا ۵۰ درصدی تلاش کنند سالن برگزاری کنسرت این خواننده پاپ ایرانی را پر کنند.

بر اساس این گزارش، از شب گذشته صفحات پرمخاطب ایرانی های دوبی با یک آگهی غافلگیرکننده رو به رو شده اند: «فروش بلیت کنسرت محسن یگانه در دوبی با 20 درصد تخفیف!»در این حراج برای خرید دو بلیت 20 درصد تخفیف، چهار بلیت 30 درصد تخفیف، و بالای 6 خرید 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است!

این در شرایطی ست که هفته گذشته انتشار خبر «اختلاف قیمتی عجیب کنسرت محسن یگانه و «انریکه ایگلسیاس» در دوبی» خبرساز شده بود.«کیا کوشش» فردی ست که برای برگزاری این کنسرت در دوبی موضوعات اجرایی را پیش برده و به نظر میرسد تنها دلیل عدم موفقیت کنسرت محسن یگانه در این کنسرت، این فرد است. فردی که چند ماهی ست در کنار محسن یگانه قرار گرفته و برخی برنامه های کنسرت او در تهران و شهرستان را مدیریت میکند.

این عدم استقبال از کنسرت محسن یگانه در دوبی در شرایطی ست که این خواننده بارها در کنسرت های بزرگ آمریکا و کانادا رکوردهای ویژه ای از استقبال را تجربه کرده است و مشخصا عدم استقبال از کنسرت دوبی، به مدیریت و نوع اطلاع رسانی این کنسرت مرتبط است.

موضوعی که این اواخر به اختلاف نظری بزرگ بین تهیه کننده ها و خواننده ها تبدیل شده است. خواننده هایی که معتقدند برگزاری برنامه هیچ تخصصی نمی طلبد و ماجرایی بدیهی و راحت است. اما در عمل با چنین اتفاقات تلخی رو به رو می شوند.پیش تر محسن یگانه در ادعایی عجیب، مدعی شده بود به اندازه نصف مارکت موسیقی در ایران بلیت فروخته است!!
مرجع : برترین‌ها
برچسب ها: محسن یگانه
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها