به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب : ۴۷۵۱۳۱
رالف رانگنیک:

سخت‌ترین تصمیم عمرم رد پیشنهاد بایرن بود

سخت‌ترین تصمیم عمرم رد پیشنهاد بایرن بود
گروه ورزشی: مدیران باشگاه بایرن مونیخ در اواخر فصل گذشته به این نتیجه رسیدند که بهتر است به همکاری با توماس توخل پایان دهند و به همین دلیل جست‌وجو برای یافتن یک مربی مناسب برای جانشینی او را آغاز کردند و یکی از گزینه‌های جدی آنها رانگنیک بود.
مذاکرات با این مربی خیلی زود آغاز شد اما طولی نکشید که او به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و اعلام کرد که تمایلی ندارد هدایت بایرن مونیخ را برعهده بگیرد و مایل است که به حضورش روی نیمکت تیم ملی اتریش ادامه دهد، تصمیمی که تعجب بسیاری را به همراه داشت.
او حالا در گفت‌وگو با کیکر در این باره اظهار داشت: «این یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های حرفه‌ای بود که تا به حال در طول دوران کارم گرفته‌ام. چهار بازیکن سابق من در این تیم حضور دارند و چهار مدیری که پیش از این با آنها کار کرده‌ام هم در این باشگاه مشغول به کار هستند.
همین باعث شد که شرایط برای من بسیار خاص باشد و البته که بایرن یکی از بزرگترین باشگاه‌ها در فوتبال اروپا است. خیلی پیش نمی‌آید که چنین پیشنهادی دریافت کنید. به همین دلیل است که آن را با دقت بررسی کردم و دوست دارم بار دیگر تاکید کنم که تصمیمم علیه این باشگاه نبود و دلیل آن هدایت دو تیم به صورت همزمان بود. دوست نداشتم تلاشی که در این دو سال برای تیم ملی اتریش کردیم هدر برود.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها