به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۴۷۵۴۲۷

من دروغ ننوشتم:عین حرف‌های آنچلوتی را دارم

من دروغ ننوشتم:عین حرف‌های آنچلوتی را دارم
گروه ورزشی:تونی داماشلی در واکنش به بیانیه دیشب کارلو آنچلوتی در مورد سوء برداشت از اظهاراتش، گفت که هر چه نوشته درست بوده است.به گزارش "ورزش سه"، دیروز کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی ایل جورناله اعلام کرده بود که این تیم در مسابقات جام باشگاه‌های جهان که سال بعد با فرمتی جدید در آمریکا برگزار خواهد شد، شرکت نمی‌کند.

این رسانه ایتالیایی صحبت‌های کارلتو را اینطور منعکس کرده بود که بازیکنان و باشگاه‌ها در این تورنمنت شرکت نخواهند کرد. تنها یک بازی رئال مادرید 20 میلیون پوند می‌ارزد و آن وقت فیفا می‌خواهد به ما برای حضور در کل تورنمنت این رقم را بدهد. خیر. چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. سایر باشگاه‌ها نیز مانند ما دعوت فیفا را رد خواهند کرد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید ساعتی بعد از اینکه باشگاه متبوعش رسماً اعلام کرد در جام باشگاه‌های جهان شرکت خواهد کرد، مدعی شد صحبت‌های او به درستی توسط این رسانه ایتالیایی منعکس نشده است: «در مصاحبه‌ای که با جورناله داشتم، حرف‌هایم در مورد جام جهانی باشگاه‌ها آنطور که که در نظر داشتم، تفسیر نشد. به هیچ وجه منظورم این نبود که بازی در تورنمنتی را رد کنم که می‌تواند فرصتی عالی برای ادامه رقابت برای کسب عناوین بزرگ با رئال مادرید باشد.»

و اما واکنش روزنامه نگاری که با کارلتو مصاحبه کرده بود:تونی داماشلی، روزنامه نگار ایل جورناله، در مصاحبه با کادنا کوپه، از خود دفاع کرد و گفت: «هیچ تفسیر نادرستی از حرف‌های سرمربی رئال مادرید وجود ندارد و آنچه در روزنامه منتشر شده، درست همان حرف‌های خود آنچلوتی بود. او چند بار تاکید کرد که ما به جام باشگاه‌های جهان نخواهیم رفت. این یک مصاحبه رسمی بود و عین حرف‌های او موجود است. البته آنچلوتی یک مربی بی همتا و بزرگ است و با او بعد از بیانیه رئال نیز حرف زدم. کارلو کاملا آرام به نظر می‌رسید.»
برچسب ها: فوتبال جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها