به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ ساعت ۱۸:۰۳
کد مطلب : ۴۷۵۵۲۹

سرنوشت سرمربی یونایتد در گروی قهرمانی انگلیس

سرنوشت سرمربی یونایتد در گروی قهرمانی انگلیس
گروه ورزشی: مدیران منچستریونایتد دیگر تمایلی به ادامه همکاری با اریک تن‌هاخ به عنوان سرمربی این تیم برای فصل آینده ندارد و در حال جستجو برای انتخاب بهترین گزینه ممکن برای جانشینی او هستند و یکی از گزینه‌های جدی ساوت‌گیت است.
این مربی انگلیسی که در حال حاضر هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده دارد و آماده است تا با این تیم در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ حضور پیدا کند از مدت‌ها پیش یکی از گزینه‌های اصلی هدایت شیاطین سرخ بود اما سرنوشت او به عملکرد انگلیس در یورو بستگی دارد.
روزنامه میرر مدعی شده است که این مربی مایل است که بار دیگر حضور در فوتبال باشگاهی را تجربه کند و در گفتگویی که داشت هم اعلام کرده بود که در صورتی که نتواند تیم ملی انگلیس را به عنوان قهرمانی در رقابت‌های یورو برساند به احتمال زیاد از هدایت این تیم کنار خواهد رفت.
اما در صورتی که اتحادیه فوتبال انگلیس همچنان مایل به ادامه همکاری با ساوت‌گیت باشد، یونایتد از انتخاب او به عنوان سرمربی جدیدش انصراف خواهد داد. این در حالی است که گفته می‌شود مدیران فوتبال انگلیس پیشنهاد تمدید قرارداد را به او ارائه کرده‌اند اما هنوز خبری از تصمیم نهایی او برای ادامه حضور روی نیمکت سه شیرها نیست.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها