به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ ساعت ۱۸:۱۳
کد مطلب : ۴۷۵۵۴۰
اگر اوسمار تمدید نکند

گزارش رسمی: مشخصات سرمربی بعدی پرسپولیس!

گزارش رسمی: مشخصات سرمربی بعدی پرسپولیس!
گروه ورزشی: بعد از گذشت نزدیک به دو هفته از پایان فصل، هنوز تکلیف نیمکت پرسپولیس روشن نشده و در تازه‌ترین اتفاق، اوسمار از مدیران پرسپولیس فرصت گرفته است.
این موضوع باعث شده تا احتمال جدایی او شکل بگیرد و در چنین فضایی طبیعی است که اسامی مختلف برای آینده این تیم مطرح شوند.
پیمان حدادی عضو هیئت‌مدیره پرسپولیس با تکذیب اسامی می‌گوید: در همین خصوص تمام گمانه‌زنی و شایعات در مورد انواع و اقسام سرمربیان شایعه است و ما تکذیب می‌کنیم. طبق مصوبه هیئت‌مدیره تنها گزینه ما آقای اوسمار است و برای همسر ایشان هم آرزوی سلامتی داریم.
او در مورد ایرانی یا خارجی بودن جانشین اوسمار اظهار داشت: ما چون اصلا در مورد مربی بعدی فکر نکردیم نمی‌توانم بگویم داخلی است یا خارجی. ما باید تا آخر هفته منتظر بمانیم و اگر نتوانستند با ما ادامه بدهند، ما هفته آینده بر اساس استراتژی باشگاه تصمیم خواهیم گرفت.
اما شاید جالب‌ترین قسمت جایی بود که او مشخصات سرمربی بعدی را گفت: ما هدفمان در فصل آینده حضور موفق در آسیاست و برای حضور موفق در آسیا نیاز است مربی‌ای که به پرسپولیس کمک کند، استخدام کنیم. البته این مربی حتما نباید نامی باشد و حتی خیلی از مربیان نامی نتوانستند به تیم کمک کنند.
این موضوع از یک‌سو بودجه محدود پرسپولیس را نشان ‌می‌دهد و از سوی دیگر نشان دهنده سیاست این باشگاه در مواجهه با نام سرمربیان است که به نظر آنها توجهی به شهرت او نخواهند داشت.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها