به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۳:۵۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ ساعت ۲۰:۰۶
کد مطلب : ۴۷۹۵۵۰

زیبا کلام: جز صندوق رأی، هیچ راه دیگری نداریم 

زیبا کلام: جز صندوق رأی، هیچ راه دیگری نداریم 
گروه سیاسی: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مسیر پیشرفت و توسعه سیاسی از طریق صندوق رأی امکانپذیر است.
صادق زیباکلام، که برای شرکت در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به حسینیه جماران رفته بود، در جمع خبرنگاران گفت: مسیر پیشرفت و توسعه سیاسی از طریق صندوق رأی امکانپذیر است و جز صندوق رأی، هیچ راه دیگری نداریم.
او همچنین گفت که به مدت یک هفته از زندان به مرخصی اعزام شده و فردا، شنبه، باید خود را به زندان معرفی کند.
افزایش مشارکت به نفع ملت ایران است
همچنین یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی اختصاصی با خبرآنلاین به سوالاتی درخصوص افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری پاسخ داد.
 برخی شنیده ‌ها حاکی از آن است که مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تا این لحظه در مقایسه با میزان مشارکت در روز 8 تیر در همین بازه زمانی افزایش یافته است.
مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه رأی دادن در انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه جماران به سوال خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین در این باره پاسخ داده است.
او در گفتگویی که با خبرگزاری خبرآنلاین داشت گفت که افزایش مشارکت به نفع توسعه پیشرفت کشور و در مجموع به نفع ایران است.
مشاهداتم از صف ها نشان می دهد مشارکت پرشور است
 مجید انصاری، عضو مجمع روحانیون مبارز درباره توئیت عباس عبدی مبنی بر افزایش میزان مشارکت در انتخابات تا ظهر امروز، گفت: من شخصا خبر خاصی ندارم اما مشاهداتم از صف‌ها این است که مشارکت پر شور است و تعداد زیادی از جوانان و اقشار مختلف را مشاهده می‌کنم که با شور و شوق حضور پیدا کردند.
وی گفت: امیدوارم تا شب همچنان این صف‌ها پرشورتر باشد و مردم حضور پیدا کنند و کسانی که به هر دلیلی و به حق، انتقاداتی داشتند و اشکالات و انتقاداتی دارند یا مردد بودند و نیامدند، علی‌رغم همه حقی که به آنها میدهیم به این نکته عنایت کنند که با نیامدن هیچ مشکلی حل نمی‌شود.
شرکت نکردن در انتخابات، بدترین نوع رأی دادن است
انصاری گفت: اتفاقا شرکت نکردن بدترین نوع رأی دادن است چراکه بهرحال امروز دو گزینه وجود دارد. بین این دو گزینه دو فرد نیستند، بلکه طرزتفکر در نوع حکمرانی، تعامل دنیا، اقتصاد، فرهنگ، برخورد با مردم، جوانان و زنان و اداره کشور است.
این چهره سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: در هر صورت دو تفکر است، کسانی که در مرحله اول نیامدند باید بدانند با نیامدنشان ممکن است عملا به تفکری رای داده باشند که نمی‌پسندند.
انصاری خاطرنشان کرد: انشالله با آمدنشان راه توسعه کشور را هموارتر کنند و رییس جمهور منتخب با پشتوانه همین مردم گام‌هایی بردارد و موانعی که مانع توسعه کشور و ایجاد امید در نسل جوان شده را بردارند و وضع ایرانم ان و حال و روزمان بهتر شود.
این عضو مجمع تشخیص در پاسخ به این سوال که «افزایش مشارکت به نفع کدام یک از داوطلبین خواهد بود؟» گفت: به نفع ملت ایران و ایران،گفتن از کاندیدای خاصی پای صندوق تخلف قانون است اما تصور می‌کنم انتخاب مردم ایران توسعه و پیشرفت کشور است.
برچسب ها: انتخابات
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها