به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب : ۴۷۹۶۹۲

 تبریک جامعه مدرسین حوزه علمیه به پزشکیان

 تبریک جامعه مدرسین حوزه علمیه به پزشکیان
گروه سیاسی: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با ارسال پیامی به مسعود پزشکیان، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران اسلامی را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
خداوند متعال را سپاس می‌گوییم که ملت آگاه و فهیم ایران در آزمون سیاسی و اجتماعی بزرگ دیگری سرافراز شد و با لبیک به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدظله العالی و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم و در پاسداشت خون شهداء، تعظیم مقام حضرت امام و احیاء شعارهای انقلاب اسلامی با حضور مبارک خود گامی بلند در جهت حراست از عزت، امنیت و ابهت نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشت.
این حضور پر شور نشانه‌ای روشن از موفقیت نظام اسلامی در تحکیم و تثبیت مردم سالاری دینی به عنوان یک الگوی کارآمد در مشارکت مردم برای دستیابی به آرمان‌های والای انقلابی و ساختن آینده‌ کشور است.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موفقیت شما در کسب اعتماد مردم جهت اداره عالی‌ترین مقام اجرایی کشور را تبریک می‌گوید، إن‌شاءالله در خدمت به ملت شریف ایران، تقویت وحدت و عزت ملی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی با استفاده از هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری – مدظله العالی – و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عظیم ملت و کشور، مستدام و پیروز باشید.
برچسب ها: مسعود پزشكیان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها