به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۴۷۹۸۸۵

جلیلی: با قوت ادامه خواهیم داد

جلیلی: با قوت ادامه خواهیم داد
گروه سیاسی: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه کار‌های عظیمی را برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی انجام دادیم، گفت: توانستیم ۱۴ میلیون نفر را در انتخابات با خود همراه کنیم.
به گزارش ایرنا، سعید جلیلی در گردهمایی قدردانی از زحمات فعالان ستاد‌های مردمی خود با عنوان «امتداد حماسه حضور» افزود: حضرت عباس (ع) اگر حرکتی انجام دادند فقط مربوط به عاشورای سال ۶۱ هجری قمری نیست، بلکه حرکت مستری بود که از صدر اسلام شروع شده بود.
وی اظهار داشت: آنچه ما را دور هم جمع کرده حرکتی است که از صدر اسلام شروع شده و در کربلا به اوج خود رسیده و امروز در آستانه ظهور امام زمان (عج) به یاری خدا ما نیز وظیفه خود را انجام می‌دهیم.
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: افتخار این را داریم که دین خدا را یاری کنیم آنچه ما را جمع کرده صرفا یک حرکت سیاسی نیست، برای حمایت از یک نفر خاص است.
جلیلی از دیدار خود با مقام معظم رهبری خبر داد و افزود: رهبر معظم انقلاب از شور انتخاباتی مردم و رعایت اخلاق مناظره‌ها ابراز رضایت کردند.
وی تاکید کرد: اگر همه ما از این موضوع درک داریم این حرکت یک حرکت بزرگی است که پایان نیافته، بلکه کار ما خیلی وقت است شروع شده و با قوت ادامه خواهیم دادید.
جلیلی گفت: افق‌های بلند و روشن را نگاه می‌کردیم و کار‌های عظیمی را برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی انجام دادیم، توانستیم ۱۴ میلیون نفر را در این انتخابات با خود همراه کنیم.
 فضای دوستی و همدلی را که ایجاد شده قدر بدانیم و دچار حاشیه نشویم.
جلیلی گفت: در دیدار با رئیس جمهوری منتخب گفتم در مسیر حرکت کشور، قوای سه گانه و همه وظیفه داریم که کمک کنیم. اما اگر در جایی خطایی رخ دهد باید به رفع آن کمک کنیم و مسئولیم که کمک کنیم تا خطا‌ها و نقایص موجود رفع شود.جلیلی با بیان اینکه دولت سایه بر مبنای گفتمان دینی است، گفت: دولت سایه در دولت رقیب اگر هست برای دولت رفیق هم هست.
برچسب ها: سعید جلیلی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها