به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۷۹۹۹۳
پیولی نه، الاتحاد به دنبال گالتیه

حضور مربی قهرمان ایتالیا در عربستان منتفی شد

حضور مربی قهرمان ایتالیا در عربستان منتفی شد
گروه ورزشی: اصلی‌ترین گزینه الاتحاد برای نشستن روی نیمکت این تیم، استفانو پیولی بود. سرمربی ایتالیایی مذاکرات مثبتی با مدیران تیم عربستانی داشت و حتی برای عقد قراردادی سه ساله نیز با آنها به توافق رسیده بود ولی برخی اختلافات درون تیم باعث شد تا لوی ناظر، مدیر جدید ببرها تنها چند روز پس از رسیدن به صندلی ریاست، از سمت خود کناره گیری کند.
استعفای لوی ناظر از مدیریت الاتحاد باعث شد تا تمام برنامه‌های این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید به هم بریزد و اکنون توافق اولیه با استفانو پیولی نیز هوا شده و سرمربی سابق میلان که با این تیم به قهرمانی سری آ رسید، دیگر قرار نیست که راهی خاورمیانه شود.
فابریتزیو رومانو و نیکولو اسکیرا، دو خبرنگار مطرح ایتالیایی فعال در بازار نقل و انتقالات با انتشار توئیت‌هایی اعلام کردند که پروژه حضور پیولی در الاتحاد به دلیل استعفای لوی ناظر به هم خورده و سرمربی سابق روسونری، راهی عربستان نخواهد شد.
در این میان، اسکیرا نام دیگری را به عنوان گزینه نخست مدیران الاتحاد مطرح کرده است. طبق گفته اسکیرا، اکنون کریستوف گالتیه، سرمربی الدحیل قطر که پیش از این نیز یک بار پیشنهاد تیم سعودی را رد کرده بود، به عنوان گزینه نخست هدایت الاتحاد اعلام شده است.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها