به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۴۸۰۰۵۳

مهدی طارمی در ویا دلا لیبراتزیونه

مهدی طارمی در ویا دلا لیبراتزیونه
گروه ورزشی:روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز خود نوشته است که ظرف دو تا سه روز آینده معارفه مهدی طارمی برگزار می‌شود و این بازیکن شنبه هفته آینده در کمپ آپیانو جنتیله، نخستین تمرین خود را با اینتر برگزار می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اعلام رسمی جذب پیوتر زیلینسکی، حالا همه و بخصوص علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، منتظر انتشار تصاویر مهدی طارمی با لباس اینتر هستند. او به عنوان نخستین بازیکن ایرانی، برای یکی از پرافتخارترین تیم‌های ایتالیایی به میدان خواهد رفت.

چند روز پیش بود که روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از حضور سریع طارمی در ترکیب نراتزوری خبر داد. در صورتی که آرژانتین و هلند به فینال کوپا آمه‎‌ریکا و یورو 2024 صعود کنند، لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام باید مدت زمان بیشتری را در خدمت تیم‌های ملی کشورهایشان باشند و این به معنای تعطیلات بیشتر برای دو مهاجم اصلی نراتزوری است.

در واقع، این استراحت بیشتر یعنی غیبت در بخش‌های زیادی از تمرینات پیش فصل که می‌تواند تضمین کننده حضور طارمی در ترکیب اصلی اینتر، طی هفته‌های ابتدایی سری آ باشد. با این حال، همه در انتظار اعلام معارفه رسمی طارمی با لباس اینتر هستند. اتفاقی که گویا در چند روز آینده رخ خواهد داد.

روزنامه توتواسپورت در شماره امروز خود به تحولات بازار نقل و انتقالات و آغاز تمرینات تابستانی اینتر پرداخته و با بیان اینکه هفته‌ای مهم در انتظار اینتر است، از اعلام قریب‌الوقوع جذب ژوزپ مارتینز و مهدی طارمی شروع می‌کند و سپس به بازار نقل و انتقالات می‌پردازد.

در گزارش توتو اسپورت آمده است:هفته‌ای مهم در خانه اینتر در پیش است. اکنون زمان اعلام رسمی جذب مارتینز و طارمی فرا رسیده است. مدیران جلسه‌ای را با اینزاگی برگزار خواهند کرد و همه نام‌ها روی میز است.

اینتر موتورهای خود را گرم می‌کند. پس از اعلام ورود زیلینسکی، امروز (در صورت عدم وجود مشکلات) دروازه‌بان یوزپ مارتینز به طور رسمی معرفی خواهد شد.
سپس، ظرف دو تا سه روز آینده نوبت به طارمی می‌رسد. به این ترتیب، سه خرید اول این دوره از نقل و انتقالات مشخص می‌شود، اما حداقل یک بازیکن دیگر نیز به سیمونه اینزاگی اضافه خواهد شد. اما اعلام این خریدها تنها بخش کوچکی از این هفته خواهد بود.

در این روزها، سرمربی از تعطیلات به میلان بازمی‌گردد تا جلسه‌ای با ماروتا، آسیلیو و باچین برگزار کند. موضوع اصلی این جلسه تمدید قرارداد اینزاگی تا سال 2026 و افزایش دستمزد پایه از 5.5 میلیون به حداقل 6 میلیون به علاوه پاداش‌ها است.

سپس در روز جمعه و به سنت همیشگی، کنفرانس خبری معرفی فصل جدید در دفتر ویا دلا لیبراتزیونه با حضور مربی و رئیس ماروتا برگزار می‌شود و ممکن است این فرصت برای اعلام رسمی تمدید قرارداد اینزاگی نیز مناسب باشد. روز بعد، شنبه 13 ژوئیه، اینزاگی در آپیانو برای آغاز تمرینات تیم قهرمان ایتالیا حضور خواهد داشت.

بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت که روز شنبه 23 تیر ماه، شاهد نخستین حضور مهدی طارمی در لباس افعی‌ها و در تمرینات تیم باشیم. جایی که او در آپیانو جنتیله، کمپ تمرینی اینتر و جایی که بزرگترین بازیکنان دنیای فوتبال حضور داشته‌اند، قدم خواهد زد.
برچسب ها: مهدی طارمی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها