به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب : ۴۸۰۰۶۵

معمای مسی: آرژانتین نگران اعجوبه

معمای مسی: آرژانتین نگران اعجوبه
گروه ورزشی:لیونل مسی به وضوح در فرم بدنی همیشگی خودش نیست و این می‌تواند در فینال احتمالی کوپا آمه‌ریکا به ضرر آلبی سلسته شود.به گزارش "ورزش سه"، گذشته از تغییراتی که لیونل اسکالونی برای بازی بعدی آرژانتین برابر کانادا انجام خواهد داد، نگرانی بزرگ آلبی سلسته برای بازی نیمه نهایی کوپا آمه‌ریکا، وضعیت بدنی لئو مسی است. اگرچه او بهتر شده است، اما معلوم نیست به 100 درصد آمادگی برسد یا خیر.اگرچه کانادا آنقدر قدرتمند نیست، اما در هر صورت حضور لیونل مسی می‌تواند بمب روحیه برای تیم باشد.

مسی در بازی مقابل شیلی دچار کشیدگی کوچکی در کشاله ران راست خود شده بود. او مقابل پرو بازی نکرد ولی برابر اکوادور برگشت و 90 دقیقه را به پایان رساند، اما او بیش از حد ایستا، بدون قدرت و سرعت انفجاری و با حداقل مشارکت دیده شد. و علاوه بر آن او اولین پنالتی تیمش در ضیافت پنالتی‌ها را هم از دست داد که بار دیگر توسط دیبو مارتینز نجات داده شد. 

مشخص بود که حضور مسی مقابل اکوادور بهترین انتخاب نیست. لئو 37 ساله با وجود اینکه اذعان داشت که هیچ دردی ندارد، اما اعتراف کرد که می‌ترسد دوباره مصدوم شود و مشکلش بیشتر ذهنی بود.در روزهای اخیر مسی تمام تمرینات آلبی سلسته را در کنار هم تیمی‌هایش پشت سر گذاشت و هیچ احساس درد و مصدومیتی نداشته است. تصور می‌شود او بهتر از بازی با اکوادور برابر کانادا بازی کند اما ابهام این است که مسی چند درصد آماده است؟ او قطعا در فرم 100 درصدی نیست و شاید این در فینال احتمالی به ضرر آرژانتین شود.
برچسب ها: لیونل مسی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها