به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب : ۴۸۰۰۷۱

گربه‌ای که با ۶ نخست وزیر هم خانه شد

گربه‌ای که با ۶ نخست وزیر هم خانه شد
گروه فیلم:گربه معروف خانه نخست‌وزیری بریتانیا برای گرفتن موش‌ها استخدام و با ۶ نخست‌وزیر هم‌خانه شد. به گزارش عصر ایران،او کارمند ثابت ۵ دولت محافظه کار و یک دولت کارگر محسوب می‌شود.در میان آشفتگی‌های سیاسی ۱۴ سال گذشته در بریتانیا "لری" گربه خانه شماره ۱۰ خیابان داونینگ لندن عضو ثابت این خانه بوده و هنوز آنجا را ترک نکرده است.
 
این گربه پیر پس از انتخابات جدید بریتانیا ششمین نخست وزیر را در خانه نخست وزیری خواهد دید.
او قبلا با ۵ نخست وزیر محافظه کار همکار بوده و حالا زندگی در کنار اولین رهبر حزب کارگر را تجربه می‌کند.سوناک با خروج خود "نوا" سگ نژاد لابرادور رتریور خود را با خود می‌برد، که احتمالا خوشاید این گربه خواهد بود.

"اکشاتا مورتی" همسر سوناک می‌گوید لری و سگ او "تعامل پر هیجان و درگیری" با هم داشته‌اند و لری همواره پیروز میدان بوده است.لری در سال ۲۰۱۱ و زمان نخست وزیری دیوید کامرون به عنوان حیوان خانگی و با هدف مقابله با موش‌ها از یک پناهگاه حیوانات پذیرفته شد و پس از خروج کامرون در خانه نخست وزیری ماند و هنوز کارمند دولت محسوب می‌شود.

اگرچه این گربه در گرفتن و فراری دادن موش‌ها چندان موفق عمل نکرد، اما به خوبی با رسانه‌ها ارتباط برقرار کرده و مرتبا در برابر دوربین‌ها ژست می‌گیرد.او در بک راند بیشتر مصاحبه‌های مطبوعاتی در مقابل دفتر نخست وزیری با ژست‌های خاص و متفاوت دیده می‌شود.جزئیات بیشتر را در تصاویر گزارش ببینید.
....
برچسب ها: فیلم روز
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها