به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۴۸۰۰۸۳

آخرین گزینه: ستاره بایرن زیر تیغ جراحی رفت

آخرین گزینه: ستاره بایرن زیر تیغ جراحی رفت
گروه ورزشی: رقابت جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به بدترین شکل ممکن برای لروی سانه به پایان رسید و او مجبور شد بین دو نیمه بازی تیم ملی آلمان برابر تیم ملی اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات به دلیل احساس درد شدیدی که داشت از زمین بیرون برود. 
عملکرد او در نیمه اول چندان بد نبود اما دلیل این که از زمین بازی بیرون رفت خواسته خودش و احساس دردی بود که بار دیگر به واسطه یک مصدومیت قدیمی از ناحیه استخوان لگن داشت و دیگر توانایی این که بتواند به خوبی در زمین بدود یا شوت درستی به سمت دروازه حریف بزند را نداشت. 
حالا روزنامه بیلد خبر داده است که این ستاره بایرن مونیخ چاره دیگری جز رفتن زیر تیغ جراحی نداشته است. ظاهرا او امروز عمل جراحی را با تصمیم پزشکان انجام داده است و امیدوار است که با استفاده از این عمل جراحی بتواند هرچه زودتر شرایطش را بهبود ببخشد و فصل آینده بدون مشکل در زمین حضور پیدا کند.
این بازیکن باید یک روز پس از این عمل در بیمارستان بستری باشد اما پس از آن اجازه دارد که به خانه برود و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. با این حال، به او اطلاع داده شده است که باید در چند روز اول به خوبی استراحت کند تا دوره نقاهتش به صورت کامل سپری شود. 
سانه امیدوار است که بتواند در بازه زمانی ۳ تا ۴ هفته آینده به صورت کامل آماده شود تا در تمرینات پیش فصل بایرن مونیخ تحت هدایت ونسان کمپانی حضور داشته باشد. او چند هفته طولانی درد شدیدی داشت و همین باعث شد که گزینه دیگری جز انجام عمل جراحی نداشته باشد. 
او پیش از شروع یورو نگران بود که نتواند در این مسابقات شرکت کند و حضورش در زمین تحت هدایت یولیان ناگلزمان ریسک بزرگی بود و حالا این فرصت را پیدا کرد که این جراحی را انجام دهد وطرفدارانش خوشحال هستند که فصل آینده او را بدون هیچ مشکلی در ترکیب بایرن خواهند دید.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها