به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۴۸۰۱۶۵

تیزر «اف یک» برد پیت پخش شد

تیزر «اف یک» برد پیت پخش شد
گروه فرهنگی:برد پیت با فیلم «اف یک» برای نخستین بار با پخش تیزر این فیلم که درباره مسابقات فرمول یک است، دیده شد.به گزارش ورایتی، تیزر فیلمی درباره مسابقه‌های اتومبیلرانی «فرمول یک» با بازی برد پیت، با عنوان جدید «F۱» و با ترانه «ما قهرمانیم» گروه کویین منتشر شد. پیشتر عنوان این فیلم «آپکس» بود.
 
در این فیلم که متعلق به کمپانی اپل است، پیت در نقش سانی هیز راننده سابق فرمول وان، بازی می‌کند که به میدان بازمی‌گردد و با جاشوا پیرس با بازی دامسون ادریس هم تیمی تازه‌کارش در تیم APXGP همراه می‌شود. کری کاندون، خاویر باردم، توبیاس منزیس، سارا نایلز، کیم بودنیا و سامسون کایو دیگر بازیگران این فیلم هستند و باردم نقش رییس تیم را بازی می‌کند.

فیلمبرداری «اف یک» سال پیش در رویدادهای واقعی فرمول یک، مانند گرندپری بریتانیا، رولکس ۲۴ و در مسابقه خودروهای ورزشی دیتونا در ژانویه امسال و موارد دیگر، انجام شده است.همیلتون که خود قهرمان فرمول وان است، در بسیاری از بخش‌های فیلم از جمله فیلمنامه نویسی حضور داشته است.

این فیلم را جوزف کوشینسکی کارگردان «تاپ گان: ماوریک» ساخته و پیت، لوییس همیلتون و جری بروکهایمر از تهیه کنندگانش بوده‌اند. ایرن کروگر که با کوشینسکی در نوشتن «تاپ گان: ماوریک» همکاری کرده بود، فیلمنامه این فیلم را نوشته است.«اف یک» قرار است توسط برادران وارنر در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۵ راهی سینماها شود.
مرجع : مهر
برچسب ها: برد پیت
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها