به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۴۸۰۱۷۸

سادیو مانه به در خروجی راهنمایی می‌شود

سادیو مانه به در خروجی راهنمایی می‌شود
گروه ورزشی: در هفته‌های اخیر رسانه‌های عربستانی خبر داده بودند مانه و مدیریت النصر به توافق رسیده‌اند تا پیشنهاداتی را که این بازیکن در تابستان امسال دریافت می‌کند، بررسی کنند و در خصوص آینده او تصمیم بگیرند.
با این حال در شرایطی که شنیده می‌شد فنرباغچه جدی‌ترین مشتری این بازیکن است اما این مذاکرات نتیجه‌ای نداشت و پیشنهادهای اروپایی برای جذب این بازیکن که سالانه 20 میلیون دلار از النصر دستمزد می‌گیرد، جدی به نظر نمی‌رسید.
نکته عجیب اینکه انتقال مانه به سایر باشگاه‌های عربستانی نیز با مشکل مواجه شده است. روزنامه عکاظ اخیرا فاش کرد که ماتیاس یایسل، سرمربی آلمانی الاهلی جده، عقد قرارداد با مانه را رد کرده تا الاهلی به دومین باشگاهی تبدیل شود که پس از الاتحاد، از جذب ستاره سابق لیورپول خودداری می‌کند.
همچنین اخباری در خصوص احتمال حضور مانه در القادسیه که به تازگی به لیگ حرفه‌ای عربستان بازگشته، منتشر شده است اما به نظر می‌رسد این باشگاه نیز به صورت جدی وارد مذاکره با این بازیکن نشده است.
این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که مانه در اولین فصل حضور خود در عربستان عملکرد بدی نداشت و در 46 بازی در تمامی تورنمنت‌ها 19 گل به ثمر رساند و 11 پاس گل داد اما با این حال در بین گزینه‌های ایده‌آل باشگاه‌های عربستانی قرار ندارد.
در شرایطی النصر به فصل جدید نزدیک می‌شود و ماه آینده در بازی سوپرجام عربستان مقابل التعاون قرار خواهد گرفت، مانه همچنان وضعیت نامشخصی دارد و بلاتکلیف است.
به نظر نمی‌رسد این بازیکن سنگالی افکار لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، جایی داشته باشد، مگر اینکه او در صورت شکست در معاملات خارجی مورد انتظار این باشگاه به یک گزینه جایگزین برای این تیم تبدیل شود.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها