به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۴۸۰۲۷۰

بمب پرسپولیس خنثی شد!

بمب پرسپولیس خنثی شد!
گروه ورزشی:رامین رضاییان به یکی از داغ‌ترین سوژه‌های فصل نقل‌وانتقالات تبدیل شده است.به گزارش همشهری‌آنلاین، رامین رضاییان، مدافع راست سپاهان که فصل درخشانی را هم پشت سر گذاشت، پس از قهرمانی در جام‌حذفی رسما با طلایی‌پوشان خداحافظی کرد. از آن زمان شایعه حضور او در پرسپولیس و استقلال مطرح شد اما به‌نظر می‌رسد وقوع این اتفاق کاملا دور از دسترس است.
 
سپاهان اصرار دارد هنوز یک فصل دیگر از قرارداد رضاییان باقی مانده و گویا واقعا هم همینطور است. بنابراین جدایی رامین مستلزم رضایت سپاهان است و گویا در قرارداد او بند فسخی گنجانده شده که تنها درصورت دریافت پیشنهاد خارجی فعال خواهد شد. از سوی دیگر سپاهان فصل گذشته بابت رها کردن عیسی آل‌کثیر و انفعال در مقابل انتقال او به پرسپولیس نقره‌داغ شد و عملا به تکرار قهرمانی سرخپوشان کمک کرد.

عیسی طی نیم‌فصل حضور در پرسپولیس مجموعا ۱۰گل برای قرمزها به ثمر رساند و کمک بسیار زیادی به قهرمانی این تیم کرد. سپاهان اگر عیسی را روی نیمکت نگه می‌داشت یا به هر تیم دیگری می‌داد، چنین اتفاقی به وقوع نمی‌پیوست. بنابراین حالا هم بعید است آنها در مورد رامین رضاییان مرتکب اشتباه مشابهی شوند و ستاره تیم‌شان را در اختیار رقیب اصلی و مستقیم قرار بدهند.
برچسب ها: رامین رضاییان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها