به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب : ۴۸۰۲۹۱

سه غول اروپایی به‌دنبال بمب‌تابستانی بارسا

سه غول اروپایی به‌دنبال بمب‌تابستانی بارسا
گروه ورزشی:بارسا در راه جذب نیکو ویلیامز بی رقیب نیست و سه باشگاه بزرگ اروپایی نیز علاقه‌مند به خرید ستاره بیلبائو هستند.به گزارش "ورزش سه"، یورو 2024 برای بیلبائو معضلی شاید قابل انتظار را به همراه داشته است. نیکو ویلیامز، مهاجم اتلتیک، که روز جمعه 22 ساله می‌شود، یکی از فوتبالیست‌هایی است که در تابستان امسال بیشترین بازار فروش را دارد، اگرچه تا سال 2027 با بیلبائو قرارداد دارد و بند فسخ آن 58 میلیون یورو است.

طبق ادعای مارکا، نیکو توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است و چهار قهرمان اروپایی حاضر به جذب او هستند. بارسلونا، بایرن مونیخ، لیورپول و چلسی به دقت وضعیت این بازیکن را دنبال می‌کنند، اگرچه هیچ یک از آنها پیشنهاد رسمی به اتلتیک نداده‌اند. 

آنها البته پاسخ را خوب می‌دانند، هیچ مذاکره‌ای امکان پذیر نخواهد بود. اگر نیکو بیلبائو را ترک کند، به این دلیل است که باشگاه خریدار او بند خرید را فعال کرده است.

نیکو در دسامبر 2023 تا سال 2027 با بند فسخ 58 میلیون یورویی که فقط همین تابستان معتبر است، قراردادش را تمدید کرد. او می‌توانست این تابستان رایگان باشگاه را ترک کند ولی نمی‌خواست بیلبائو از رفتن او ضرر کند و به همین دلیل با بند فسخ، قراردادش را تمدید کرد. حالا باید دید از 4 باشگاه بزرگ فوق، کدام یک می‌توانند رضایت او را جلب کنند. بارسا احتمالا دست بالاتر را خواهد داشت.
برچسب ها: فوتبال جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها