به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب : ۴۸۰۲۹۴

ملوان بازار نقل و انتقالات را به آتش می‌کشد

ملوان بازار نقل و انتقالات را به آتش می‌کشد
گروه ورزشی:پنج بازیکن سرباز و خارج از سهمیه لیگ برتر به ملوان می‌پیوندند.به گزارش “ورزش سه”، ابوالفضل جلالی، امید نورافکن، علیرضا جعفرپور،  رضا میرزایی و یونس اکبرپور پنج بازیکنی هستند که با ارسال نامه رسمی قصد حضور در ملوان را کرده‌اند.

نکته جالب اینکه آنها به همین زودی تکلیف خود را روشن کردند تا زودتر از سایر بازیکنان مشمول خدمت سربازی در صف پیوستن به ملوان قرار بگیرند.از بین این بازیکنان تورافکن و جلالی دو ستاره ملی‌پوش هستند که بی گمان خرید آنها از سوی باشگاه ملوان غیرممکن به نظر می‌رسید اما حالا این دو همزمان در سمت چپ ملوان در دسترس خواهند بود.

جالب اینکه ملوان حبیب فرعباسی، محمد عمری، رضا جعفری و… را هم به عنوان بازیکن سرباز دارد و ممکن است نفراتی نظیر علی علیپور هم به این ترکیب اضافه شوند.با این خریدها ملوان که هنوز مدیرعامل و سرمربی خود را نشناخته، با چهره یک تیم مدعی وارد لیگ بیست و چهارم خواهد شد.

این در حالی است که هفته گذشته مجمع ملوان تمدید قرارداد با مهدی تارتار را تصویب کرد و مدیران باشگاه نیز به تارتار پیغام داده‌اند که با تیم دیگری مذاکره نکند تا تکلیف مدیرعامل و حامی مالی روشن شود.پس فردا جلسه هیئت مدیره برگزار خواهد شد و قوی سپید انزلی سرنوشت خود را خواهد شناخت؛ تیمی که خیلی زود نقل و انتقالات را برای خود داغ کرده است.
برچسب ها: ملوان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها