به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۴۸۰۴۳۹

شرط عجیب بنزما برای انتخاب مربی جدید الاتحاد

شرط عجیب بنزما برای انتخاب مربی جدید الاتحاد
گروه ورزشی: تیم قدیمی و ریشه دار عربستان وضعیت خوبی ندارد و به نظر می‌رسد که ستاره فرانسوی، در حال حکمفرمایی در این تیم است چرا که رسانه‌ها خبر داده‌اند که کریم بنزما، مهاجم الاتحاد، شرطی برای انتخاب مربی جدید تیم قرار داده است.
الاتحاد در حال جستجوی مربی جدیدی برای فصل آینده است تا جایگزین مارسلو گایاردو کند. مربی آرژانتینی در فصل گذشته نتوانست هیچ قهرمانی‌ای به دست بیاورد و از این تیم کنار گذاشته شد.
روزنامه "اکیپ" فرانسه روز سه‌شنبه گزارش داد که بنزما شرط کرده است که مربی جدید باید به زبان فرانسوی مسلط باشد و ترجیحاً کریستوف گالتیه، مربی الدحیل قطر، به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شود.
اما طبق این گزارش، باشگاه الدحیل با جدایی مربی خود مخالفت کرده است و پیش از آن نیز گالتیه، قبلا پیشنهاد الاتحاد را رد کرده بود.
برخی گزارش‌های رسانه‌ای نشان داده‌اند که بنزما با قرارداد بستن الاتحاد با استفانو پیولی، مربی سابق میلان، مخالفت کرده و همین مسئله باعث استعفای لؤی ناظر، رئیس جدید باشگاه، به دلیل اعتراض به نادیده گرفته شدن نقش خود شده است.
اکیپ پیش‌تر تأیید کرده بود که الاتحاد پس از ناکامی در بستن قرارداد با پیولی، به سمت توافق با یکی از چهار مربی فرانسوی، شامل گالتیه، هروه رنار، مربی تیم ملی فوتبال زنان فرانسه، ویلی سانیول، مربی تیم ملی گرجستان، و لوران بلان که در حال حاضر بدون تیم است، روی آورده است.
با رد شدن درخواست جدایی گالتیه توسط باشگاه الدحیل، گزینه‌ها بین سه مربی دیگر فرانسوی محدود خواهد شد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها