به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۸۰۴۸۵
حیرت ریو فردیناند

کارهایی که یامال انجام می دهد، قانونی نیست!

کارهایی که یامال انجام می دهد، قانونی نیست!
گروه ورزشی: ریو فردیناند، اسطوره منچستریونایتد، که به عنوان تحلیلگر تلویزیونی یورو 2024 در TNT Sports فعالیت می کند، بعد از درخشش لامین یامال از این استعداد جوان به شکلی ویژه ستایش کرد. 
او در صفحه ایکس خود نوشت: «چیزهایی غیرقانونی از لامین یامال.»
ریو فردیناند در واقع تسلیم نبوغ یامال شد: «او سریع تصمیم می گیرد و به سادگی پاس مناسب را در زمان مناسب ارسال می کند. مهمتر از همه، آرامشی است که در میدان دارد. او مانند کسی است که برای مدت طولانی بازی می کند.»
فردیناند ادامه داد: «شکل ساده ای که یامال فوتبال بازی می کند نیز شگفت انگیز است. ما می دانیم که وقتی یک بازیکن جوان به هر تیمی می پیوندد، چه حسی دارد، چه برسد به تیم ملی. شما به این فکر می کنید که به مردم نشان دهید که چرا آنجا هستید و سپس ممکن است زمین بخورید. از هر 10 بار 9 بار بازیکنان جوانی را می بینید که در مقطعی از بازی بیش از حد تلاش و اغراق می کنند و ما یک بار هم در مورد یامال این را نگفته ایم. در مورد این بچه او همیشه از هر 10 بار، 9 بار تصمیم درست می گیرد و در 16 سالگی توضیحش دشوار است.»
ریو فردیناند در پایان گفت: «سوال این است که چگونه می توان لامین یامال را متوقف کرد؟ این معمای فعلی برای رقبای او است. اگر نزدیکش شوید، او از کنار شما دریبل می زند. اگر دور بمانید نیز او از شما سبقت می گیرد. ما می دانیم که او پای چپ فوق العاده ای دارد و نشان می دهد که بازیکن خاصی است.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها