به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۴۸۰۴۹۴

بارش نادر برف در آفریقای جنوبی/فیلم

بارش نادر برف در آفریقای جنوبی/فیلم
گروه فیلم:بارش برف در بخش‌هایی از کیپ غربی آفریقای جنوبی گزارش شده است، زیرا هوای سرد و مرطوب این استان را فراگرفته است.
....
به گزارش فرارو، سازمان هواشناسی آفریقای جنوبی یک سری هشدار‌های شدید جوی برای استان‌های مختلف در سراسر این کشور صادر کرد که از روز دوشنبه اجرایی می‌شود.هشدار سطح ۲ برای برف عمدتاً بخش‌های مرکزی کیپ غربی و بخش‌های جنوبی کیپ شمالی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مقامات اعلام کردند که باد‌های شدید و باران‌های شدید به ساختمان‌ها آسیب رسانده و هزاران نفر را در آفریقای جنوبی بی خانمان کرده است. سرویس‌های هواشناسی روز سه شنبه هشدار دادند که هوای بد بیشتری در راه است.

منطقه کیپ تاون در چند روز گذشته با چندین جبهه سرد برخورد کرده است و مناطق کوهستانی با بارش برف سنگین نادر مواجه شده است.مقامات کیپ غربی اعلام کردند که ۸۲ مدرسه آسیب دیده و پنج مدرسه مجبور به تعطیلی روز سه شنبه شدند.

در آخر هفته، تقریباً ۴۰۰۰ نفر بی خانمان ماندند، زیرا باد‌های شدید حدود ۱۰۰۰ خانه و ساختمان‌های دیگر را در شهرستان فقیرنشین کایلیتشا ویران کرد.مقامات گفتند که سیل، سقوط درختان، قطعی برق و بسته شدن جاده‌ها در سراسر استان گزارش شده است.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها