به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : ۴۸۰۵۱۸

شروع لیگ برتر بدون وی‌ای‌آر!

شروع لیگ برتر بدون وی‌ای‌آر!
گروه ورزشی: فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان طی هفته‌های گذشته خبر از خرید و در اختیار داشتن تکنولوژی کمک داور ویدئویی دادند و اعلام نمودند که لیگ بیست و چهارم به طور قطعی با این سیستم آغاز می‌شود، اما احتمالا این اتفاق نمی‌افتد.
فدراسیون فوتبال با توجه به تاکید امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی ایران، قصد دارد تا مسابقات را از روز بیست و پنجم مردادماه آغاز کند و پیش از فیفادی، حداقل دو الی سه بازی را برگزار کند ولی برگزاری زودهنگام بازی‌ها موجب شده تا احتمالا وی‌ای‌آر در هفته‌های ابتدایی مورد استفاده قرار نگیرد.
نواقص پرشمار در بسیاری از ورزشگاه‌ها این احتمال را به وجود آورد تا فصل جدید لیگ برتر با تاخیر آغاز می‌شود، اما سازمان لیگ عنوان کرد که بازی‌ها را برگزار می‌کند و هر استادیومی که مجهز نباشد، میزبانی نخواهد داشت و مسابقات به یک استادیوم دیگر منتقل می‌شود.
اما نکته مهم در این بین که تارقلی‌زاده مدیر روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال هم امروز خبر داد، برگزاری قطعی مسابقات لیگ برتر با استفاده از وی‌ای‌آر از هفته چهارم به بعد است و پیش از آن، احتمالا بدون استفاده از این تکنولوژی انجام خواهد شد تا نواقص برطرف شود.
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم امروز خبر داد که با یک شرکت چینی برای انجام این کار قرارداد بستند و به طور قطعی مسابقات فصل جدید با استفاده از وی‌ای‌آر برگزار می‌شود.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها