به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۳:۵۶
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۴۸۰۵۸۶

ترامپ: دلتان برای بایدن نسوزد

ترامپ: دلتان برای بایدن نسوزد
گروه بین الملل: رئیس جمهور سابق آمریکا، گفت: شخصی به من گفت که برای بایدن بسیار متاسف است؛ زیرا وی در مناظره با من بسیار رقت‌انگیز به نظر می‌رسید اما من گفتم بایدن آدم بسیار بدی است.
دونالد ترامپ در اظهاراتی با بیان اینکه جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده این کشور را ویران کرده است از شهروندان آمریکایی خواست تا برای او دلسوزی نکنند.
 ترامپ در مصاحبه با فاکس نیوز با انتقاد از کسانی که برای بایدن دلسوزی می‌کنند، گفت: برای رئیس جمهور آمریکا احساس ترحم نکنید، بایدن آدم بدی است که کشور ما را به ویرانی کشیده است.
بنا بر این گزارش، بایدن در هفته‌های اخیر و بعد از مناظره با ترامپ مورد انتقاد قرار گرفته است و حتی تعدادی از دموکرات‌ها از وی خواسته‌اند که از رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا کناره‌گیری کرده و به شخص دیگری اجازه دهد تا به میدان برود.
این در حالی است که بایدن کناره‌گیری از رقابت‌های انتخاباتی را رد کرده و مدعی شده است که بسیاری از شخصیت‌های برجسته حزب دموکرات در روز‌های اخیر از وی حمایت کرده‌اند و استدلال کرده که همچنان بهترین نامزد برای شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر است.
در همین حال ترامپ پیش‌تر بایدن را به یک مناظره دیگر و مسابقه گلف دعوت کرد، اما ستاد انتخاباتی بایدن در پاسخ به این دعوت رئیس جمهور سابق آمریکا، اعلام کرد که رئیس جمهور زمانی برای شیطنت‌های عجیب دونالد ترامپ ندارد.
ترامپ همچنین  در پاسخ به این پرسش که آیا جایگزینی بایدن با یک نامزد دیگر دموکرات، بر کارزار انتخاباتی وی تاثیری خواهد گذاشت، اظهار کرد: این موضوع هیچ تاثیری بر کارزار انتخاباتی من نخواهد داشت و برای من مهم نیست که در نهایت بایدن نامزد حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات باقی می‌ماند یا شخص دیگری از این حزب این مسئولیت را برعهده بگیرد.
رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه با بیان اینکه همه دموکرات‌ها، افراطی و رادیکال هستند، گفت: بایدن یا یک نامزد دیگر دموکرات، برای من مهم نیست. انتخابات بیش از هر چیز یک امر سیاسی است و همه دموکرات‌ها دیوانه‌های افراطی هستند که خواسته‌هایی نامعقول مثل مرز‌های باز دارند.
گفتنی است، شصتمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا سه‌شنبه ۵ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۵ آبان ۱۴۰۳) انجام خواهد شد.

 
برچسب ها: آمریکا
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها