به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۴۸۰۶۲۶
نیمار فعلا دور از میادین

خبری از گران‌ترین خرید تاریخ الهلال نیست

خبری از گران‌ترین خرید تاریخ الهلال نیست
گروه ورزشی: یک هفته مانده به شروع تمرینات پیش فصل الهلال و یک ماه تا رسیدن به زمان تخمینی برای بهبودی، هیچ خبری از ریکاوری نیمار نیست.
نیمار یک ستاره است، یکی از رسانه ای ترین چهره ها در فوتبال جهان، و این یعنی هر چیزی پیرامون او بازتابی گسترده خواهد داشت. نیمار بیش از 7 ماه است که به دلیل آسیب دیدگی شدید زانو که رباط ها و مینیسک او را تحت تأثیر قرار داده، از میادین بازی دور بوده است. اگرچه برآوردها بازگشت او به فعالیت را حدود 9 ماه پس از عمل جراحی نشان می دهد، وضعیت او در این مقطع ناشناخته است.
نیمار چند هفته‌ای است که تمرینات قدرتی و دویدن مداوم را شروع کرده و هنوز نمی توان زمان بازگشت او را تخمین زد.
این واقعیت که او دوباره توپ را لمس کند، گام بزرگی به جلو خواهد بود، با این حال، حتی در این صورت، برای چنین مصدومیت جدی ای در یک بازیکن 32 ساله، احتیاط ضروری است. در همین حال، ستاره برزیلی برای تشویق تیم ملی برزیل هفته گذشته در آمریکا بود.
بازگشت به عربستان با برزیل؟
الهلال با آغوش باز منتظر بازگشت نیمار است. او می تواند نیروی  تقویتی بزرگی برای تیمی باشد که با اقتدار قهرمان لیگ عربستان شد. هواداران نیز دلتنگ تماشای بازی های نیمار هستند اما هنوز مشخص نیست او برای ادامه ریکاوری به ریاض بر می گردد یا در برزیل خواهد ماند. الهلال برای قهرمانی لیگ نخبگان آسیا نیازی ضروری به نیمار خواهد داشت اما آیا او در بهترین فرم در دسترس خواهد بود؟
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها