به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ ساعت ۱۶:۲۱
کد مطلب : ۴۸۰۶۳۶
تاج: گستردگی فوتبال موجب ایجاد شائبه و ابهام می‌شود

می‌گویند VAR نمی‌آید تا نتایج به سود تیم خاص باشد

می‌گویند VAR نمی‌آید تا نتایج به سود تیم خاص باشد
گروه ورزشی: مجمع سالیانه هیئت فوتبال اصفهان پیش از ظهر امروز با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون،‌ سیدمهدی صدری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، علی طاهری رئیس هیئت فوتبال اصفهان، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان، نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
در این جلسه شرایط هیئت فوتبال استان عملکرد و صورت‌های مالی سال‌های گذشته بررسی و بودجه سال 1403 اعلام و به تایید اعضا رسید و در ادامه وضعیت ساختمان فعلی هیئت مورد بررسی قرار گرفت و اعضای مجمع از مدیرکل ورزش و جوانان درخواست کردند تا پیرامون نوسازی و یا انتقال ساختمان به محل جدید، همکاری لازم را داشته باشد. در بخش پایانی اعضای مجمع برای انتخاب نایب رئیس بانوان رای‌گیری کردند که در این راستا زهرا سرجویی با 41 رای از مجموع 44 رای انتخاب شد.
مهدی تاج در حاشیه مجمع عمومی سالیانه هیئت فوتبال با تأکید بر اینکه استان اصفهان سهم وسیعی از فوتبال دارد، گفت: اصفهان در همه حوزه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ویژگی‌های خاصی خودش را دارد؛ فوتبال یک رشته گسترده است و نسبت به سایر رشته‌ها فضای متفاوتی دارد و گاهی این گستردگی موجب ایجاد شائبه و ابهام می‌شود.
وی افزود: به طور مثال می‌گویند که عمدا VAR را وارد نمی‌کنند تا نتایج به سود تیم خاصی در بیاید و همین موضوع حساسیت و تنش زیادی را ایجاد می‌کند و باید برای هر موضوعی توضیح زیادی ارائه دهیم.
رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: فوتبال حواشی زیادی دارد اما باید با این حواشی منطقی برخورد کرد و خیلی اهمیت دادن به فوتبال، می‌تواند حساسیت‌ها را دو چندان کند.
وی با تاکید بر اینکه طبق قانون فیفا به زودی باید باشگاه فوتبال از سایر رشته‌های ورزشی جدا شود، گفت: طبق این قانون نمی‌توان هم‌زمان با فوتبال در سایر رشته‌ها تیم‌داری کرد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها