به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۴۸۰۶۳۷
کسی باورش نمی‌شد

امباپه نیامده رئال را شوکه کرد!

امباپه نیامده رئال را شوکه کرد!
گروه ورزشی: فروش پیراهن‌های کیلیان امباپه فراتر از چیزی است که باشگاه مادریدی برای ماه‌ها برنامه‌ریزی کرده بود.
«ما کیت رسمی کیلیان امباپه، بازیکن مورد علاقه شما، را ارائه می‌دهیم. این شامل شماره و نام رسمی امباپه در پشت پیراهن است و همچنین می‌توانید پچ لیگ قهرمانان یا لالیگا را نیز درج کنید.» با این پیام، رئال مادرید فروش پیراهن ستاره فرانسوی، را رسما اعلام کرد.
2052837
پس از اعلام زمان معارفه امباپه و مشخص شدن اینکه شماره 9 به او رسیده است، فروش رسمی کیت او نیز شروع شد ولی هجوم هواداران به قدری شدید بود که طولی نکشید، فروشگاه اینترنتی باشگاه از سفارش خرید اشباع شد، تا جایی که پیامی در مورد تاخیر در ارسال ظاهر شد. اینکه ممکن است یک ماه بعد این پیراهن به دست مشتری برسد.
رئال مادرید هرگز تصور چنین موجی از درخواست‌ها را نداشت و این می‌تواند در دنیای فوتبال تاریخ‌ساز شود.2052838
رئال مادرید اعلام کرده است که به دلیل تقاضای زیاد، اقلام موجود در این مجموعه ممکن است تا 4 یا 6 هفته دیگر بدون توجه به روش ارسال انتخابی، با تاخیر تحویل داده شوند. 
به طور معمول و با توجه به سابقه فروش پیراهن سایر ستاره‌های تیم، تحویل سه تا چهار روزه مقدور می‌شد اما در مورد امباپه اتفاقی غیرمنتظره را شاهد هستیم. این مشکل در تمامی فروشگاه‌های آنلاین مربوط به رئال مادرید رخ داده و به نوعی امباپه باعث فروپاشی موقتی سایت‌های فروش رسمی رئال مادرید شد.
2052839
در واقع امباپه در اولین روز در دسترس قرار گرفتن پیراهنش، فروشگاه اینترنتی رئال مادرید را از بین برد.
فروش پیراهن‌های او فراتر از چیزی است که باشگاه برای ماه‌ها برنامه‌ریزی کرده بود و چاره‌ای جز این نیست که از هواداران خود برای حل مشکل درخواست صبوری کند. 
2052836
به این ترتیب فروش پیراهن کیلیان در راه شکستن همه رکوردها در تاریخ باشگاه است. این اولین قطعه از پازلی است که امیدوار است در روز معارفه او کامل شود. 
انتظار می‌رود سانتیاگو برنابئو سه‌شنبه آینده، شاهد یک رویداد بسیار ویژه، هم برای طرفداران رئال مادرید و هم برای این بازیکن باشد و ورزشگاه به طور کامل در روز معارفه پر شود. یک فرصت عالی برای آشتی امباپه با هواداران پس از اتفاقات سال 2022 که او با پی اس جی تمدید کرد. نکته دیگر اینکه قیمت پیراهن‌های جدید رئال بین 120 تا 180 یورو متغیر است.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها