به روز شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۲۲۶۴۱۵

ترامپ: بایدن پیرو ضد خدا و مذهب است!

ترامپ: بایدن پیرو ضد خدا و مذهب است!
گروه بین الملل: رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن، رقیب خود در انتخابات آتی را پیرو "چپ رادیکال" و فردی "ضد خدا و مذهب" توصیف کرده است.
دونالد ترامپ در سفری به ایالت اوهایو، یکی از ایالت‌های کلیدی در انتخابات، درباره جو بایدن گفت: "او ضد خدا است. ضد تفنگ است."بسیاری از راستگرایان در آمریکا تاکید زیادی روی باورهای مسیحی و گستردگی امکان استفاده از سلاح دارند. ترامپ در حالی بایدن را ضدمذهب خوانده که او بارها خود را کاتولیک توصیف کرده است.
سخنگوی ستاد انتخاباتی جو بایدن با رد صحبت‌های ترامپ گفت، بایدن عمیقا مذهبی است و در سراسر زندگی خود از آن نیرو گرفته است. ترامپ درباره جو بایدن گفت: "او دستور کار چپ رادیکال را پیگیری می‌کند. می‌خواهند سلاح‌های شما را بگیرند و متمم دوم قانون اساسی (درباره حق اسلحه) را نابود کنند. بی مذهبی، بی همه چیز، انجیل را برنجانند، خدا را برنجانند. او ضد خدا است، ضد تفنگ‌ها است، ضد انرژی است، ضد انرژی مدل ما است."جو بایدن پیشتر ترامپ را به سوءاستفاده تبلیغاتی از مذهب متهم کرده است. دو ماه پیش و در اوج تظاهرات اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاهان در آمریکا نیروهای امنیتی معترضان را با خشونت از اطراف کاخ سفید پراکندند و ترامپ به کلیسایی در نزدیکی کاخ سفید رفت و انجیلی در دست گرفت. او در سال‌های اخیر از حمایت جدی کلیساهای انجیلی برخوردار بوده است.
برچسب ها: ترامپ بایدن