به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ساعت ۱۸:۴۴
کد مطلب : ۲۵۱۰۰۹

اسکی بازان برتر اسنوبرد معرفی شدند

اسکی بازان برتر اسنوبرد معرفی شدند
گروه ورزشی: در اولین روز از مسابقات بین المللی پارااسنوبرد که با حضور ۷ وررشکار در پیست دیزین برگزار شد، اسکی بازان برتر معرفی شدند.به گزارش ایسنا، در اولین روز از رقابت‌های بین المللی پارااسنوبرد که به منظور کسب سهمیه پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین در پیست دیزین برگزار شد، ۷ اسکی باز معلول در دو بخش زنان و مردان با یکدیگر به رقابت پرداختند و نتایج زیر بدست آمد.
در کلاس UI:
پوریا خلیل تاش با ثبت زمان ۲۷ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه اول شد، مهرداد مهدی‌زاده با ثبت زمان ۲۹ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و محمد جزمحمدپور با ثبت زمان ۳۵ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه سوم شد.
در کلاس SWL2:
فرهاد الوندی با ثبت زمان ۳۰ ثانیه و ۴۹ صدم ثانیه اول شد و حسین سولقانی با ثبت زمان ۳۳ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه در جایگاه دوم ایستاد.در ادامه این مسابقات و در بخش بانوان کلاس  SWL2 صدیقه روزبه در کلاس swl2 با ثبت زمان ۳۸ ثانیه و ۸۴ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و نسیم حسنوند در کلاس ul با ثبت زمان ۳۳ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه به برتری رسید.این مسابقات با حضور ناظر فنی فدراسیون جهانی و نماینده IPC در حال برگزاری است.
برچسب ها: اسکی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *