به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب : ۳۷۰۸۲۲

 یك درخواست عاجزانه از رئیسی

 یك درخواست عاجزانه از رئیسی
گروه سیاسی: روزنامه آرمان ملی با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت سیدابراهیم رئیسی از او «عاجزانه» خواست تیم اقتصادی‌اش را احیا کند.
به گزارش آرمان ملی، انتقادهای زیادی به عملکرد اقتصادی دولت وارد است و آقای رئیسی تیم اقتصادی بسیار ضعیفی را انتخاب کرده است. عاجزانه از آقای رئیسی استدعا داریم که تیم اقتصادی خود را احیا کند. چرا که اگر افراد فعلی همچنان روی کار باشند وضعیت قطعا بدتر خواهد شد. اگر تیم اقتصادی دولت احیا نشود قطعا باید منتظر تورم بسیار بالاتری باشیم.
در ادامه این مطلب آمده است: امروز که گفته می‌شود که نفت بیشتر فروختیم پس چرا دلار 24500تومانی که از دولت روحانی تحویل گرفته‌اند امروز به 36000 هزارتومان در بازار افزایش یافته است؟ وقتی تصمیمات بخردانه نیست نتایج نامطلوب نیز حاصل خواهد شد. برخی مدیران از اولین جلسه‌ای که روی کار آمدند به دنبال نرخ رشد 8درصدی بودند ؛ خب پرسش اینجا است که چرا نرخ رشد 8درصدی تحقق پیدا نکرده است؟ بنابر این باید سیاست خارجی را در خدمت توسعه و پیشرفت اقتصادی ایران قرار می‌داند که نکردند.

 
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۱۰-۰۱ ۰۷:۲۷ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *