به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت ۱۶:۵۱
کد مطلب : ۳۹۲۷۷۰

گواردیولا بند فسخ قرارداد هالند را تغییر داد

گواردیولا بند فسخ قرارداد هالند را تغییر داد
گروه ورزشی: ارلینگ هالند، ستاره نروژی، در تابستان امسال با وجود داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ترجیح داد راهی سیتی شود. او چند ماه پیش در یک مصاحبه گفت که چون کریم بنزما در رئال مهاجم شماره یک بود، به پیشنهاد این باشگاه پاسخ رد داد.
1832372
چندی پیش سایت انگلیسی اتلتیک گزارش داد که در قرارداد هالند با سیتی بند فسخ 180 میلیون یورویی وجود دارد و از تابستان 2024 نیز قابل فعال شدن است اما نکته جالب اینجاست که بند فسخ تنها برای باشگاه‌های غیرانگلیسی معتبر خواهد بود و هیچ باشگاه انگلیسی نمی‌تواند آن را فعال کند. به عبارتی تیم‌های بزرگ انگلیسی اگر هالند را می‌خواهند، باید مستقیما با سیتی وارد مذاکره شوند و در واقع این انتقال غیرممکن به نظر می‌رسد.
1832370
در همین رابطه امروز رادیو کاتالونیا ادعا کرد که این بند فسخ به جای سال 2024 از سال 2025 قابل فعال‌شدن است. در واقع در قرارداد هالند بند دیگری وجود داشت که بر اساس آن در صورت تمدید قرارداد گواردیولا، فعال‌شدن بند فسخ ستاره نروژی یک سال به تعویق می‌افتاد. پپ نیز اخیرا قراردادش را تا 2025 تمدید کرد تا بند فسخ هالند نیز از 2024 به 2025 منتقل شود. این بدون شک خبر بدی برای باشگاه‌های خواهان هالند است.
برچسب ها: ارلینگ هالند
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها