به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب : ۴۰۴۶۸۶

فروش عجیب تازه ترین فیلم این بازیگر

فروش عجیب تازه ترین فیلم این بازیگر
گروه فرهنگی: «جان ویک» حالا بیشترین فروش را به خود اختصاص داده و به طور رسمی یک مجموعه میلیارد دلاری است. فروش بلیت مجموعه اکشن کمپانی لاینزگیت با بازی کلیدی کیانو ریوز در گیشه‌های جهان از یک میلیارد دلار گذشت. با فروش موفق فیلم چهارم مجموع فروش این ۴ فیلم به رقم ۱.۰۱۱ میلیارد دلار رسید.
 
فیلم «جان ویک: فصل ۴» با فروش ۴۲۵ میلیون دلاری بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. آخرین فیلم این مجموعه که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده و گران‌ترین فیلم این مجموعه است، در ماه مارس کارش را با افتتاحیه ۷۳.۵ میلیون دلاری شروع کرد و رکورد جدیدی را در فروش فرنچایزهای هالیوودی در داخل آمریکا ثبت کرد.
«جان ویک» از محدود مجموعه فیلم‌های سینمایی است که در هر قسمت موفقیت بیشتری کسب کرده است.

اولین فیلم این مجموعه فروشی ۸۶.۱ میلیون دلاری را در سال ۲۰۱۴ کسب کرد، اما در بخش خانگی به موفقیت خوبی دست یافت. دنباله آن در سال ۲۰۱۷ با ۱۷۴.۳ میلیون دلار کارش را به پایان برد و «پارابلوم» که فیلم سوم بود سال ۲۰۱۹ با ۳۲۸.۳ میلیون دلار در سراسر جهان از صفحه‌های نقره‌ای پایین آمد.

جو دریک، رئیس کمپانی لاینزگیت این فیلم را نقطه عطفی دانست که تایید کننده کار خارق‌العاده چاد استاهلسکی و کیانو ریوز، در کنار باسیل ایوانیک و اریکا لی است. وی افزود: آنها ماموریت خود را پیشی گرفتن هر فیلم از فیلم قبلی می‌دانند و ما نمی‌توانیم بیشتر از این از تماشاگران سینمای جهانی سپاسگزار باشیم که ما را به این دستاورد باورنکردنی رساندند.

چاد استاهلسکی آخرین فیلم «جان ویک» را هم کارگردانی کرده است و در آن جان ویک به مبارزه خود علیه سازمانی قدرتمند ادامه می‌دهد.گفته شده پنجمین ماجراجویی «جان ویک» هم ساخته می‌شود اما هنوز هیچ چیز از سوی کمپانی سازنده آن تایید نشده است. با این حال یک اسپین‌آف با عنوان «بالرین» هم در فضای فیلم در دست ساخت است که ریوز و سایر بازیگران برمی‌گردند تا در این فیلم که با بازی آنا دی آرماس ساخته می‌شود، نقش‌آفرینی کنند.
برچسب ها: کیانو ریوز
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها