به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب : ۴۲۸۹۰۱

استقلال و پرسپولیس از تهران می‌روند؟

استقلال و پرسپولیس از تهران می‌روند؟
گروه ورزشی:رئیس فدراسیون فوتبال برای رفع چمن استادیوم آزادی راه حل عجیبی ارائه داده است.چمن استادیوم آزادی اصلا کیفیت مطلوبی ندارد و تیم‌های استقلال و پرسپولیس که در ۴ هفته ابتدایی دو دیدار خانگی در این استادیوم انجام داده اند به این موضوع اشاره کرده اند و به نظر می‌رسد تیم النصر هم در مصاف با پرسپولیس به این موضوع اشاره خواهد کرد.
 
مهدی تاج برای رفع مشکلات چمن استادیوم آزادی راه حل عجیبی ارائه داده است. تاج گفته است: «از نظر من چمن ورزشگاه باید تعویض شود. اگر بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که یا چهار ماه لیگ به تعویق بیفتد با مسابقات استادیوم آزادی را به استادیوم دیگری منتقل کنیم، این اتفاق عملی می‌شود اما در غیر این صورت باید با ترمیم کردن آن سر کنیم! الان هم چمن نسبت به قبل بهتر است اما مطلوب نیست.»
 
توقف ۴ ماهه بازی‌های لیگ برتر؛ آیا این امکان پذیر است؟ یا رفتن تیم‌های استقلال و پرسپولیس از تهران. به این خاطر که در تهران جز استادیوم آزادی استادیوم دیگری برای میزبانی از تیم‌های استقلال و پرسپولیس وجود ندارد.
 
بدون شک حد فاصل تعطیلی بازی‌های فصل گذشته لیگ برتر تا شروع بازی‌های این فصل فرصت خوبی بود که چمن استادیوم آزادی تعویض شود که فدراسیون فوتبال و مدیریت استادیوم آزادی این فرصت را از دست دادند.
آن‌طور که از شواهد امر پیداست تیم‌های استقلال و پرسپولیس باید این فصل با کیفیت بد چمن استادیوم آزادی کنار بیایند. 
مرجع : طرفداری
برچسب ها: استقلال پرسپولیس
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها