به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب : ۲۴۴۲۱۰

زیدان: هیچوقت استعفا نمی‌کنم

زیدان: هیچوقت استعفا نمی‌کنم
گروه ورزشی: تیم رئال مادرید در هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته به مصاف تیم شاختاردونتسک رفت و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا سرنوشت صعود آنها به هفته آخر موکول شود.زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال در نشست خبری پس از این شکست در واکنش به این سوال که آیا قصد استعفا دارد یا خیر گفت: خیر،استعفا نمی‌کنم. ما ادامه خواهیم داد. نیمه اول خوب بودیم و اگر گل اول را می‌زدیم، خیلی چیزها عوض می شد. گل حریف ضربه سختی به پیکر تیم زد؛ چرا که بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. دو سه موقعیت خوب هم داشتیم که از دست رفتند. یکی هم به تیر زدیم. امشب توپ نمی خواست وارد دروازه شود و همه چیز دشوار شد.
او ادامه داد: روند بدی را طی می کنیم و از حیث کسب نتیجه روی دور خوبی نیستیم ولی باید ادامه داد. امشب به خوبی خودمان را مهیا کرده بودیم ولی توپ قصد ورود نداشت. در خودم نیروی کافی برای ادامه مسیر را می بینم و همه توانم را می گذارم. معتقدم شایسته برد بودیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم. باید سرمان را بالا بگیریم و این روند بد را عوض کنیم.
برچسب ها: زین الدین زیدان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *