>> برنامه نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب : ۲۵۸۴۶۸

برنامه نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر

برنامه نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر
گروه فرهنگی: برنامه‌ کامل نمایش فیلم‌های هجدهمین جشنواره فیلم تصویر منتشر شد.به گزارش ایسنا، نمایش فیلم‌های هجدهمین جشنواره فیلم تصویر از امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه آغاز می‌شود و این آثار در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آیند. برنامه‌ کامل نمایش فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم تصویر شامل «جوانان زیر ۲۵ سال» و «جشنواره جشنواره‌ها» به شرح زیر است:
 
پنجشنبه ۷ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۸
نمایش مالتی‌مدیا «ایران ما» و پروژه‌های منتخب سال

جمعه ۸ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۶
هشت میلیمتری/ کارگردان: میثم پیرعلی/ ۱۵ دقیقه
نان و کوچه پنجاه سال بعد/ کارگردان: مازیار چشمه علایی/ ۱۲ دقیقه
همین نزدیکی‌ها/ کارگردان: سام ارجمندی/ ۵ دقیقه
خزنده/ کارگردان: حسین مهرزاد/ ۲۱ دقیقه
برانازا- برادری از خشکی‌ها/ کارگردان: علیخان اسدی، رسول داوری/ ۳۰ دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)
سئانس دوم/ ساعت ۱۸
سال صفر/ کارگردان: عبدالکریم سعادت‌فر/ ۹ دقیقه
ماهر/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۲۹ دقیقه
قطعه ۱۹/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۵۰ دقیقه
(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
یکشنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
بی‌تیمار/ کارگردان: سحر جعفری‌زاد/ ۸ دقیقه
روزهای تاریک/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۱ دقیقه
عروسک چوبی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۶ دقیقه
غار/ کارگردان: علیرضا بخشی استوار/ ۳۶ دقیقه
انتخاب/ کارگردان: منصوره رادفر/ ۴۰ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
اجباری/ کارگردان: جواد خورشا/ ۱۵ دقیقه
سرباز شماره صفر/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ ۷۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده ۱۳دقیقه
( بهترین فیلمنامه از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
تنگ نای / کارگردان: جواد یقموری و مهدی امینی/ ۷۵ دقیقه
(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت)

دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
گرگ/ کارگردان: سیاوش زندی قشقایی/ ۱۵ دقیقه 
بچه خرس‌ها هم گریه می‌کنند/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ ۴ دقیقه
حیات/ کارگردان: مسلم آقاکوچک زاده/ ۲ دقیقه
گوسفندان ما را خواهند بلعید/ کارگردان: مصطفی رستم‌پور/ عاطفه رضایان/ ۱۱ دقیقه
قلب سگی/ کارگردان: سجاد مسجدی/ ۶۸ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
هفت سال ده روز کم/ کارگردان: حمید نوری/ ۱۴ دقیقه
کاداسیل/ کارگردان: مصطفی غلامی/ ۸۵ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
آداپت/ کارگردان کمال کچوئیان/ ۱۵ دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم تجربی از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
پسقله/ کارگردان: مجید شیدا / ۷۲ دقیقه
(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

سه‌شنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
از پنجره/ کارگردان: مهدی کاظمی/ ۱۰ دقیقه
من باد تابلو/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۷ دقیقه
ساختن، خراب کردن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۴ دقیقه
درخود مانده/ کارگردان: یاسمن عشقی/ ۳۰ دقیقه
نفس‌گیر/ کارگردان: علی کرمی/ ۳۵ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
استارلت/ کارگردان: جواد حکمی/ ۱۴ دقیقه
قزل قیه/ کارگردان: سیامک مختاری/ ۷۷ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
سفیدپوش کارگردان: رضا فهیمی / ۲۰دقیقه
(جایزه بزرگ جشنواره در بخش بین‌الملل از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
آن‌سینز/ کارگردان: شهاب آب روشن / ۸ دقیقه
(بهترین فیلم در بخش کووید- ۱۹ از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
هوبره / کارگردان: مصطفی گندم‎کار و سوگل مرادی/ ۶۸دقیقه
(بهترین تدوین از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
ذن/ کارگردان: محمدرضا گلپور/ ۱۲ دقیقه
یاسمن/ کارگردان: سارا بشیری/ ۱۰ دقیقه
کرچک/ کارگردان: ماهان طالبیان-فریماه بهرامی راد/ ۱۸ دقیقه
عواطف حیوانی/ کارگردان: محمدحسین کریمی/ ۲۸ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
تاخیر/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۱۲ دقیقه
رادیکال/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۶ دقیقه
طغیان/ کارگردان: سینا الیاسی‌زاده/ ۱۰ دقیقه
دیوار ابریشم/ کارگردان: میثم منیعی، میلاد رضایی/ ۵۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
آتش سرخ/ کارگردان: مونا عبدالله شاهی/ ۱۳دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
انیمیشن ایرانی / کارگردان: مهرداد شیخان/ ۸۵دقیقه
(بهترین پژوهش از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
شیوع/ کارگردان: میثم مرادی/ ۱۳ دقیقه
زندگی با سایه/ کارگردان: محسن رضایی/ ۶ دقیقه
ناخواسته/ کارگردان: محمدجوادضیغمی/ ۱۰ دقیقه
سرخ مِثِ تَش/ کارگردان: علیرضا سهولی/ ۱۵ دقیقه
حاج ابوالقاسم قناد و پسران/ کارگردان: مهرداد خاکی/ ۲۴ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
ورطه/ کارگردان: الناز قنبری/ ۱۱ دقیقه
آن بالا/ کارگردان: رعنا صفی یاری/ ۱۸ دقیقه
آلما/ کارگردان: امیرحسین طالشی/ ۲۰ دقیقه
تأخیر/ کارگردان: نیما سیاوش/ ۲۲ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
هجده هزارپا/ کارگردان: مهدی شامحمدی/ ۷۳ دقیقه
( تندیس طلایی شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
سودا/ کارگردان: مبینا سامی‌زاده/ ۱۰ دقیقه
پدرکشتگی/ کارگردان: سینا رضایی/ ۳ دقیقه
ویروسی دیگر/ کارگردان: آنوشا مقدم‌پور/ ۱۵ دقیقه
حصار/ کارگردان: علی مهرعلیزاده/ ۱۹ دقیقه
پرنده مرده/ کارگردان: میثم احمدی‌پویا/ ۲۳ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )
میرا/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۱۳ دقیقه
چند دقیقه زیر صفر/ کارگردان: هیراد آذرنگ/ ۷ دقیقه
هیرودو/ کارگردان: سروش باغبانی/ ۱۰ دقیقه
برای بار دوم/ کارگردان: لیلا اخباری/ ۱۹ دقیقه
اسب سفید بالدار/ کارگردان: مهیار ماندگار/ ۲۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
چشم ایرانی/ کارگردان: ساسان فلاح فر/ ۹۰ دقیقه
(جایزه ویژه سرباز وطن از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
شب بخیر ملیکا/ کارگردان: البرز پورصیاد/ ۱۵ دقیقه
نگاه سرد/ کارگردان: مازیار قلمی/ ۷۰ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
دیگر نه/ کارگردان: سمیرا حاج حیدری/ ۱۳ دقیقه
گوشزد/ کارگردان: مهدی کشتکار/ ۲ دقیقه
مجموعه ویدئو آرت/ کارگردان: عاطفه معصومی/ ۲ دقیقه
روزگار بی‌ثبات/ کارگردان: سام چگینی/ ۵ دقیقه
عذاب فرشتگان/ کارگردان: سام چگینی/ ۶ دقیقه
درباره پدر، درباره مرگ/ کارگردان: فرهاد بهبهانی/ ۱۵ دقیقه
فریاد بلوط/ کارگردان: محسن سخا/ ۴۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
جبرئیل/ کارگردان: یوسف کارگر ۱۹/ دقیقه
(بهترین فیلمبرداری از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
کل فاطمه / کارگردان: مهدی زمانپور کیاسری/ ۵۴ دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه بلند و جایزه بهترین فیلمبرداری از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
اتاق نور/ کارگردان: پویا عاقلی زاده/ ۱۴ دقیقه
مویه/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۲ دقیقه
اتصال/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۳ دقیقه
۷۰ درصد/ کارگردان: سپیده خداکرمی/ ۴ دقیقه
هلنا/ کارگردان: سیدامیر سجادی/ ۴ دقیقه
شوربختی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه
اتاق آبی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه
هم مسیر با آب/ کارگردان: بهنام تاجمیر ریاحی/ ۲۷ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
محاق/ کارگردان: کیوان عدالتی فرد/ ۱۳ دقیقه
بگو مرد من/ کارگردان: محمد میرعلی‌اکبری/ ۱۵ دقیقه
لیبیدو/ کارگردان: سعید دشتی/ ۱۶ دقیقه
برادر سیم،خواهر زر/ کارگردان: علی مقامی/ ۵۸ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
زیر این چتر باران می‌بارد/ کارگردان: کتایون جهانگیری/ ۸۰ دقیقه
(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

سه‌شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
لاجوردی/ کارگردان: مانا پاک‌سرشت/ ۹ دقیقه
من ایرنی‌ام/ کارگردان: علیرضا کاویان‌راد/ ۹ دقیقه
من به نرگس قول دادم/ کارگردان: پیام جعفری/ ۲۲ دقیقه
دست به داران/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ ۲۸ دقیقه
من نگه دار جمالی/ کارگردان: شهربانو ثابت سروستانی/ ۳۰ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
سها/ کارگردان: محمد برزویی‌پور/ ۱۵ دقیقه
باغ فردوس/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ ۱۹ دقیقه
بی‌پدر/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۹ دقیقه
خون صلح/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۵۶ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
فرزندان خونیار/ کارگردان: آرمان قلی پور دشتکی ۳۰ دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم مستند و بهترین تدوین از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
آنجا سپیده‌دم/ کارگردان: محسن جهانی و هاشم مسعودی/ ۷۱ دقیقه
(جایزه ویژه هیأت داوران بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
این سو، آن سو/ کارگردان: لیدا فضلی/ ۹ دقیقه
ملاقات آخر/ کارگردان: محمدمهدی فکریان/ ۶ دقیقه
عابر/ کارگردان: بهزاد شاهین‌پور/ ۷ دقیقه
سراج/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۶ دقیقه
نازگل/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۲۳ دقیقه
سید جواد/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۴۳ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
خودکار قرمز/ کارگردان: محمد عباسی/ ۷ دقیقه
زندگی/ کارگردان: محمد عباسی ،محمدرضا بحرانی/ ۱ دقیقه
دال‌لی/ کارگردان: سهیل بابایی/ ۳ دقیقه
جهش/ کارگردان: مهناز شفیعی/ ۳دقیقه
ماهَکان/ کارگردان: حسام حسینی و عباس حسین‌زاده/ ۱۷ دقیقه
صدام کن مامان/ کارگردان: بهاره رهنما/ ۶۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
چلچلای سفری / کارگردان: حسن جعفری / ۴۵ دقیقه
تندیس نقره‌ای شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت
ف – الف/ کارگردان: فرشاد اکتسابی/ ۶۳ دقیقه
جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت

پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
درخت دریا/ کارگردان: میثم شاه بابایی/ ۸دقیقه
حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسم خان/ ۲۵ دقیقه
می‌برد تا به کجا/ کارگردان/ پیروز کلانتری/ ۶۱ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
نمایش ۱۰ فیلم برتر پروژه ی کرونا و من( انجمن مستند سازان سینمای ایران)/ ۹۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
راه ناتمام «اصغر قندچی»/ کارگردان: مصطفی رزاق‌کریمی/ ۴۳ دقیقه
(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)
بر سر خاک / کارگردان: محسن خانجهانی/ ۶۴دقیقه
(جایزه ویژه هیأت داوران از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

جمعه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
تا مقصد فاصله دارید/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۵ دقیقه
بار/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۹ دقیقه
باور/ کارگردان: محمد مستوفی/ ۹ دقیقه
اشانتیون/ کارگردان: نشاط باقری/ ۲۱ دقیقه
همیشه هیچکس نیست/ کارگردان: منصور عزیزی/ ۲۵ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
ماه گل/ کارگردان: ستاره سرداری/ ۱۵ دقیقه
درختی که بود، درختی که هست/ کارگردان: مینا زیوری/ ۴ دقیقه
فخر عکاسی ایران(فخرالدین فخرالدینی)/ کارگردان: فرین روحانیان/۷۰ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
ایساتیس/ کارگردان: علیرضا دهقان/ ۷۵ دقیقه
(جایزه ویژه دبیر جشنواره و تندیس و لوح افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم
یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
سکوت، نام مردگان محفوظ است./ کارگردان: خشایار علی‌نیا، رضا صورتی/ ۱۰ دقیقه
خ-ا-ن-ه/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ ۲۵ دقیقه
میراث فراموشی/ کارگردان: خشایار حضرتی‌وند/ ۵۲ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
یوشید/ کارگردان: سحر خوش چشمان/ ۱۶ دقیقه
بدون عنوان/ کارگردان: یلدا ابتهاج/ ۴ دقیقه
بدون عنوان ۱۹/ کارگردان/ ابراهیم عرب‌بیگی/ ۷ دقیقه
۵ویدئو آرت/ کارگردان/ ابراهیم عرب‌بیگی/ ۸ دقیقه
راز/ کارگردان: داریوش گرگوند/ ۷ دقیقه
خَراش/ کارگردان: مجید امینی/ ۱۱ دقیقه
نقاشی‌های دیواری پنجکنت/ کارگردان: عباس علی عزتی/ ۴۸ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
کاک ئیرج / کارگردان: جمشید فرج‌وند فردا/ ۲۰ دقیقه
(بهترین فیلم مستند بخش بین‌الملل از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)
گزارش رمادی/ کارگردان: علی‌محمد ذوالفقاری/ ۷۳ دقیقه
(تندیس برنز شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

دوشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹
سئانس اول/ ساعت ۱۴
روزگار بلور/ کارگردان: امیر فرض‌الهی/ ۸۹ دقیقه
سئانس دوم/ ساعت ۱۶
سینما رکس/ کارگردان: میترا مهتریان، صادق دهقان/ ۹۵ دقیقه
سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)
جاهای خالی پر شود / کارگردان: عطیه زارع آرندی/ ۷۲ دقیقه
(بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند و جایزه بهترین فیلم مستند از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)