به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۶
 
۴۹
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۱ ساعت ۰۸:۰۵
کد مطلب : ۴۱۴۴۳
اينكه تمام مشکلات از انرژی هسته‌ای است، حرفي شیطانی است

رسايي: تحریم‌ها به علت «حجاب زنان» و «اعدام‌ها» است!

گروه سياسي: حمید رسایی مي‌گويد: این ادعا که تحریم‌های غرب و مشکلات ناشی از آن به خاطر فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی پیش آمده یک "حرف شیطانی" است و در صورت رسیدن به توافق نهایی نیز تحریم‌ها برداشته نخواهد شد. دلایل تحریم حصر سران فتنه، حجاب خانم‌ها و اعدام است. اکثرتحریم‌های نفتی و بانکی به‌خاطر حقوق بشر است!
رسايي: تحریم‌ها به علت «حجاب زنان» و «اعدام‌ها» است!
عضو گروه پايداري در مجلس در مصاحبه با ايلنا، در پاسخ به این پرسش که چرا در هشت سال گذشته که تورم به ۵۰ درصد رسید "دلواپس" نبوده گفت: «بله ما امروز دلواپسیم، اما تنها زمانی که تورم به بالا‌ترین حد خود رسید در دولت هاشمی بود که مدیران اشرافی زندگی می‌کردند.» چكيده اظهارات حمید رسایی را در ادامه مي‌خوانيد:

* افرادی در رسانه‌ها لفاظی می‌کنند و می‌خواهند القا کنند که انرژی هسته‌ای آنقدر ارزش ندارد که بخواهیم برای آن هزینه بدهیم.
* آقای روحانی رای آورد که سانتریفیوژ‌ها بچرخد ولی دیگر نمی‌چرخد و به جای اینکه پلوتونیوم استخراج کنیم، پلمب تونیم استخراج می‌کنیم!

* تنها زمانی که تورم به بالا‌ترین حد خود رسید در دولت هاشمی بود که مدیران اشرافی زندگی می‌کردند!
* آیا آیت‌الله هاشمی هر کاری می‌توانست بر علیه کسی که ۸ سال گذشته با رای ۶۵ درصدی مردم رئیس جمهور بود (محمود احمدی‌نژاد) نکرد؟
* تنها زمانی که اعتراضات اجتماعی تحقق پیدا کرد و مردم ریختند در خیابان بانک آتش زدند در دولت هاشمی بود و ما آن روز هم دلواپس بودیم!

* افرادی در رسانه‌ها لفاظی می‌کنند و می‌خواهند القا کنند که انرژی هسته‌ای آنقدر ارزش ندارد که بخواهیم برای آن هزینه بدهیم. اگر انرژی هسته‌ای مهم نیست "چرا قدرت‌های بزرگ غربی برایشان مهم است که ما این فناوری را نداشته باشیم."

* برخی از آن‌ها که از دیوار سفارت آمریکا در تهران بالا رفتند تنها جسمشان از دیوار بالا رفت و دل آن‌ها پشت دیوار سفارت آمریکا ماند و امروز می‌گویند غلط کردیم و از این اقدامشان توبه کرده‌اند.
* برخی می‌گویند که تمام مشکلات از انرژی هسته‌ای است، این حرف شیطانی است و ما پیش از سال ۸۲ که موضوع هسته‌ای مطرح شد هم تحریم بودیم!

* سوم آذر ۹۲ که توافقنامه ژنو امضا می‌شود... برداشت این بود که مردم به خیابان می‌آیند و بوق می‌زنند که این گونه نشد زیرا ملت فهیم ما می‌داند که توافق نامه ژنو بسیار ضعیف است و جای هیچ خوش حالی ندارد!
* همان زمان هم که ما توافق سعد آباد را نقد کردیم عده‌ای گفتند شما کاسب تحریم‌اید و از آن سود می‌برید.