به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۲۵۱۶۶۸

تام کروز برای کنترل کرونا ربات نخریده است

تام کروز برای کنترل کرونا ربات نخریده است
گروه فرهنگی: تام کروز که اخیراً برای عصبانیت شدید بر سر کارکناش برای عدم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی درباره کرونا خبرساز شده بود، برای کنترل این موارد ربات نخریده است.در ۲ روز اخیر شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه تام کروز ۲ ربات خریده تا بتواند همه چیز را در محل فیلمبرداری کنترل کند. این شایعه از سوی نشریه «سان» منتشر شد که نوشت چون کروز نمی‌تواند همه جا حضور داشته باشد و افرادش را به رعایت پروتکل‌ها وادار کند، دو ربات پیشرفته گران‌قیمت خریده است.سایت «اسلش فیلم» حالا خبری منتشر کرده که از یکی از کادر تولید فیلم شنیده چنین چیزی واقعیت ندارد و آنها رباتی سر فیلمبرداری ۲ قسمت هفتم و هشتم «مأموریت غیرممکن» ندارند.
کار فیلمبرداری ۲ قسمت «ماموریت غیرممکن» هم‌زمان در بریتانیا در حال انجام است.اعتراض کروز به عوامل تولید فیلمش که با داد و فریاد او همراه شده بود، ماه پیش در نهایت موجب شد تا پنج تن از عوامل تولید استعفا کنند.
«مأموریت غیرممکن ۷» به کارگردانی کریستوفر مک‌کواری ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.«فال آوت» قسمت ششم این مجموعه فروشی ۸۰۰ میلیون دلاری را در سراسر جهان ثبت کرده بود.
برچسب ها: تام کروز
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *